| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Kinderslot | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Type afwerking plank | Zilveren frame |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Type afwerking van deurbalkons | Zilveren frame |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 511 l |
| Klimaatklasse | ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Water dispenser | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 333 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Aantal niveaus voor eieren | 2 |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Nee |
| Flessenrek | Nee |
| Ventilatie | Ja |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Nettocapaciteit vriezer | 178 l |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 5 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 253 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Netbelasting | 200 W |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 1,8 A |
| Breedte | 908 mm |
| Diepte | 659 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte verpakking | 980 mm |
| Diepte verpakking | 716 mm |
| Hoogte verpakking | 1888 mm |
| Gewicht verpakking | 115 kg |
| No Frost system | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Controle positie | Extern |
| Aantal verstelbare schappen | 1 |
| Elektronische regeling | Ja |
Haier HSR5918DIPB Vrijstaand Amerikaanse koelkast 511 l Zwart DHZ3668APD
Haier€1.299,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.299,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00.
HSR5918DIPB
Uitverkocht
23% kortingBetaal 3x €333,00 met
(0% rente)
De Side by Side 90 cm koelkasten van Haier hebben een grote inhoud en bieden gemakkelijk toegang tot zowel het koelkast- als het vriezergedeelte. In de ruime opslagruimte kan je een grote hoeveelheid voedsel bewaren terwijl de ruimte opgeruimd en georganiseerd blijft. Ze hebben een elegant ontwerp dat in iedere keuken past en een intelligente elektronische interface om de perfecte temperatuur mee in te stellen precies volgens wat je nodig hebt.
De koelkasten uit de SBS 90 Serie 5 van Haier zorgen ervoor dat je voedsel perfect wordt bewaard dankzij gespecialiseerde zones en andere koel- en bewaaroplossingen.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SAMSUNG RS6HA8891B1 Amerikaanse koelkast OP=OP
€2.899,00Oorspronkelijke prijs was: €2.899,00.€2.099,00Huidige prijs is: €2.099,00. Samsung | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Vaste wateraansluiting (kraan) | 91.20 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GSJV70PZTE amerikaanse koelkast Vrijstaand 635 l E Zilver
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.529,00Huidige prijs is: €1.529,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ETNA AKV378IZWA Amerikaanse koelkast
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.149,00Huidige prijs is: €1.149,00. Etna | Zwart | Water en ijs dispenser | Uitneembaar waterreservoir (geen kraan) | 91.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Hisense RS677N4BID amerikaanse koelkast Vrijstaand 519 l D Roestvrijstaal
€949,00Oorspronkelijke prijs was: €949,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. HisenseToevoegen aan winkelwagen


















































