| Type product | Vrijstaand fornuis |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur handvat | Wit |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Type kookplaat | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1700 W |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 2 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 2 | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1200 W |
| Diameter brander/kookzone 2 | 145 mm |
| Positie brander/kookzone 3 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 4 | Regulier |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1700 W |
| Diameter brander/kookzone 4 | 180 mm |
| Afdekplaat | Ja |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Grootte oven | Middelmaat |
| aantal-ovens | |
| Voedingsbron oven | Electrisch |
| Netto capaciteit oven | 70 l |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Reinigingstechnologie | AquaClean |
| Vermogen bovenverwarming | 8600 W |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,8 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 8600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Ovenrooster | Ja |
| Aantal ovenroosters | 1 |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 594 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 36,5 kg |
| Breedte verpakking | 576 mm |
| Diepte verpakking | 695 mm |
| Hoogte verpakking | 952 mm |
| Gewicht verpakking | 39,7 kg |
Outlet
Gorenje GEC5C41WG Vrijstaand fornuis Electrisch Keramisch Wit LIGT STICKER
Gorenje GEC5C41WG, Vrijstaand fornuis, Wit, Draaiknop, Wit, Boven voorzijde, Keramisch
Gorenje GEC5C41WG, Vrijstaand fornuis, Wit, Draaiknop, Wit, Boven voorzijde, Keramisch
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 376484
Gorenje GEC5C41WG. Type product: Vrijstaand fornuis, Kleur van het product: Wit, Soort bediening: Draaiknop. Type kookplaat: Keramisch, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glaskeramiek. Grootte oven: Middelmaat, Voedingsbron oven: Electrisch, Netto capaciteit oven: 70 l. Energieverbruik (conventioneel): 0,98 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,8 kWu, Aangesloten lading (elektrisch): 8600 W. Breedte: 500 mm, Diepte: 594 mm, Hoogte: 850 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Falcon Infusion 90 Inductie Fornuis
Prijs op aanvraag Falcon | Inductie | 90.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Stoves Richmond S900 Ei fornuis
€3.550,00Oorspronkelijke prijs was: €3.550,00.€2.495,00Huidige prijs is: €2.495,00. Stoves | Inductie | 90.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Falcon Infusion 90 Inductie Fornuis
Prijs op aanvraag Falcon | Inductie | 90.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Stoves Sterling S1000 DF DeLuxe Range-fornuis Gaskookplaat Zwart, Roestvrijstaal A
€3.250,00Oorspronkelijke prijs was: €3.250,00.€2.399,00Huidige prijs is: €2.399,00. Stoves | Gas | 100.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen





























