| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Maximale afzuigcapaciteit | 430 m³/uur |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | E |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 445 m³/uur |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 550 m³/uur |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 550 m³/uur |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 46 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 60 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 65 dB |
| Luchtstroom (lage snelheid) | 220 m³/uur |
| Minimale afstand van electrische hob | 45 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Soort | Muurmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Soort vetfilter | Aluminium |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 127 Lux |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Dimbare verlichting | Nee |
| Verlichtingsrendement (LE) | 76,1 lux/W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Jaarlijks energieverbruik | 43,8 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 223 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,49 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 4 A |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoogte (min) | 69 cm |
| Hoogte (max) | 90 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte verpakking | 425 mm |
| Diepte verpakking | 666 mm |
| Hoogte verpakking | 365 mm |
| Gewicht verpakking | 14,9 kg |
| Vetfilterrendement (GFE) | 55 procent |
| Vloeistofdynamische efficiëntie (FDE) | 30 |
Outlet
Bosch Serie 2 DWK65DK60 afzuigkap Muurmontage Zwart 430 m³/uur DHZ4239
BoschBosch Serie 2 DWK65DK60, 430 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, A, A, E, 60 dB
Actie!
€399,00 Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Bosch Serie 2 DWK65DK60, 430 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, A, A, E, 60 dB
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
25% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 376505
Bosch Serie 2 DWK65DK60. Maximale afzuigcapaciteit: 430 m³/uur, Afzuigmethode: Afvoerend/recirculerend, Fluid dynamic efficiency class: A. Soort: Muurmontage, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Glas. Soort vetfilter: Aluminium. Vermogen lamp: 3 W, Aantal lampen: 2 gloeilamp(en), Type lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: A, Jaarlijks energieverbruik: 43,8 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Stoves S900 Rich Chim Rail Afzuigkap
€579,00Oorspronkelijke prijs was: €579,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Belling | 90.00 cm breed | Zwart | 664 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux LFG716W Afzuigkap
€529,00Oorspronkelijke prijs was: €529,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Electrolux | 54.00 cm breed | Wit | 700 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI KIN70MOD1XB Inbouwunit afzuigkap
€821,34Oorspronkelijke prijs was: €821,34.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazzoni | RVS | 710 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
FALCON UNBHDS90BL afzuigkap
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.039,00Huidige prijs is: €1.039,00. Falcon | 89.80 cm breed | Zwart | 660 m^3Toevoegen aan winkelwagen


















