| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 6 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Deurkleur | Wit |
| Deurscharnieren | Links |
| Soort bediening | Knoppen |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Telescopische planken | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 191 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Luchtfilter | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 66,6 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Auto-afsluit systeem | Ja |
| Wifi | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 113,8 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,311 kWh/24u |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1216 mm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 12,3 m |
| Breedte verpakking | 622 mm |
| Diepte verpakking | 572 mm |
| Hoogte verpakking | 1277 mm |
| Gewicht verpakking | 74,1 kg |
| Totale nettocapaciteit | 191 l |
Outlet
Liebherr IRBAd 4170 Peak koelkast Ingebouwd 191 l Wit SHOWMODEL EWO31SR
LiebherrLiebherr IRBAd 4170 Peak, 191 l, SN-T, 33 dB, D, Wit
Actie!
€1.099,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€989,00Huidige prijs is: €989,00.
Liebherr IRBAd 4170 Peak, 191 l, SN-T, 33 dB, D, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
10% kortingBetaal 3x €329,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378978
Liebherr IRBAd 4170 Peak. Nettocapaciteit koelkast: 191 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 33 dB. Aantal planken koelkast: 6, Aantal groente lades: 2. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Links. Jaarlijks energieverbruik: 113,8 kWu, Energie-efficiëntieklasse: D. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr IRBdi 5171 Peak BioFresh combi-koelkast Ingebouwd 276 l D
€3.199,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | Handmatig ontdooienToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum KK055R koeler
€325,00Oorspronkelijke prijs was: €325,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Inventum | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Grundig GSN10730XN INOX Koeler
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€729,00Huidige prijs is: €729,00. Grundig | Vrijstaand | RVSToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKK1221D Koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00. Inventum | Inbouw | 122.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen










