| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Deurkleur | Wit |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Droogklasse | B |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Mix, Snel, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 205 min |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Aanpasbaar droogniveau | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Jaarlijks energieverbruik | 236 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
Outlet
Siemens iQ300 WT45HVA3 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit EWO179
SiemensSiemens iQ300 WT45HVA3, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Touch, Rechts
Actie!
€569,00 Oorspronkelijke prijs was: €569,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Siemens iQ300 WT45HVA3, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Knoppen, Touch, Rechts
Uitverkocht
12% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 296651
Siemens iQ300 WT45HVA3. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Droogklasse: B, Droogprogramma’s: Blouse/shirt, Katoen, Mix, Snel, Handdoek, Wol. Energie-efficiëntieklasse: A++, Jaarlijks energieverbruik: 236 kWu, Warmtebron: Electrisch. Diepte: 613 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung DV16T8520BV wasdroger Vrijstaand Voorbelading 16 kg A+++ Zwart
€2.099,00Oorspronkelijke prijs was: €2.099,00.€1.999,00Huidige prijs is: €1.999,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung DV80T5220AE wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€769,00Huidige prijs is: €769,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Samsung DV80CGC2B0TEEN Droogkast 8KG 5000-serie met Optimal Dry
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€689,00Huidige prijs is: €689,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Classic T208H.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. AskoToevoegen aan winkelwagen










