| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Lineaire invertercompressor | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 233 l |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 161 l |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 72 l |
| Vriescapaciteit | 4,5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11,5 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 218 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 548 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1572 mm |
| Gewicht | 52,5 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 158 cm |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 1640 mm |
| Gewicht verpakking | 54 kg |
Outlet
AEG TS5S161ES Ingebouwd 233 l E Wit EWO3870
AEGAEG TS5S161ES, 233 l, SN-ST, 35 dB, 4,5 kg/24u, E, Wit
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€629,00Huidige prijs is: €629,00.
AEG TS5S161ES, 233 l, SN-ST, 35 dB, 4,5 kg/24u, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
21% kortingBetaal 3x €209,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 379774
AEG TS5S161ES. Totale nettocapaciteit: 233 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 161 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 72 l, Vriescapaciteit: 4,5 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 218 kWu. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung RB34T674EB1 koel-vriescombinatie Vrijstaand 344 l E Zwart
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICNdi 5173 Peak NoFrost koel-vriescombinatie Ingebouwd 255 l D
€2.899,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr IRBd 4020 koelkast Ingebouwd 157 l D Wit
€1.199,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen










