| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| breedte-in-cm |
Outlet
Bauknecht Bksv1pan – Half Geïntegreerde Vaatwasser – 60 cm – 14 Couverts – Besteklade – 41 dB – Energieklasse A DHZ4253
Bauknecht
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
18% kortingBetaal 3x €163,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 376559
| Diepte | 56 cm |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Plaatsing | Inbouw |
| Merk | Bauknecht |
| Aantal couverts | 14 |
| Kinderslot | Ja |
| Digitaal display | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Energieklasse Nieuw | A |
| Maximale reinigingstemperatuur | 70 C |
| Uitgesteldestart | Ja |
| Resttijdindicatie | Ja |
| Zoutindicator | Ja |
| Glansindicator | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Verkort programma | Ja |
| Geluidsniveau (in Db) | 41 db |
| Soort bestekvoorziening | Besteklade |
| EAN | 4011577868722 |
| Energieverbuik per jaar (in kWh) | 151.2 |
| Waterverbruik per cyclus | 9.5 |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux EEQ47210L Vaatwasser
€679,00Oorspronkelijke prijs was: €679,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko DSN15420X vaatwasser Semi-ingebouwd 14 couverts E
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Beko | Half geïntegreerd | RVS | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Siemens SN23HI42VE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Siemens | Vrijstaand | RVS | 85.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GRUNDIG GNI41821X vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Grundig | Half geïntegreerd | Wit | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen








