| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Inverter technologie | Ja |
| Lineaire invertercompressor | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 344 l |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Totale brutocapaciteit | 374 l |
| Auto diagnostiek | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 234 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Brutocapaciteit koelkast | 247 l |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Flessenrek | Ja |
| Ventilatie | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 110 l |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Brutocapaciteit vriezer | 127 l |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Versheid omvormer | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 214 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 682 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Gewicht | 73 kg |
| Breedte verpakking | 634 mm |
| Diepte verpakking | 745 mm |
| Hoogte verpakking | 1965 mm |
| Gewicht verpakking | 76 kg |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
LG GBV3100DEP koel-vriescombinatie Vrijstaand 344 l D Zwart EWO485
LGLG GBV3100DEP, 344 l, T, 10 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Zwart
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
LG GBV3100DEP, 344 l, T, 10 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Zwart
Uitverkocht
31% kortingBetaal 3x €183,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 304350
LG GBV3100DEP. Totale nettocapaciteit: 344 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 234 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast). Nettocapaciteit vriezer: 110 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 214 kWu. Kleur van het product: Zwart
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Liebherr ICND 5153-20 Koel/vries combinatie
€2.349,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SAMSUNG RB38T674EB1 Koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SIFNd 3954 diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 87 l D Wit
€1.599,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICSE 5122-20 Koel/vries combinatie
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen


































