| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Platina, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Platinum Stainless Steel |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Inverter technologie | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 305 l |
| Klimaatklasse | ST-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 237 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Geventileerd |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 68 l |
| Vriescapaciteit | 3,2 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 2 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | SmartThings |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 212 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 647 mm |
| Hoogte | 1715 mm |
| Gewicht | 52 kg |
| Samsung-technologieën (voedselopslag) | Digital Inverter Compressor, Multi Flow, Optimal Fresh +, PowerCool, SpaceMax™-technologie |
| Breedte verpakking | 638 mm |
| Diepte verpakking | 683 mm |
| Hoogte verpakking | 1810 mm |
| Gewicht verpakking | 57,5 kg |
Outlet
Samsung RT31CG5624S9 Vrijstaand 305 l E Platina, Roestvrijstaal EWO2762
SamsungSamsung RT31CG5624S9, 305 l, ST-T, 3,2 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Platina, Roestvrijstaal
Actie!
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Samsung RT31CG5624S9, 305 l, ST-T, 3,2 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Platina, Roestvrijstaal
Beschikbaarheid: Slechts 2 resterend op voorraad
19% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 343912
Samsung RT31CG5624S9. Totale nettocapaciteit: 305 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: ST-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 237 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 68 l, Vriescapaciteit: 3,2 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 212 kWu. Kleur van het product: Platina, Roestvrijstaal
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr ICBSd 5122 Plus BioFresh koel-vriescombinatie Ingebouwd 255 l D
€1.799,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICSE 5122-20 Koel/vries combinatie
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICNE 5133-20 PLUS koel/vries combinatie
€2.099,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ECBN 6156 Ingebouwd 471 l Wit
€6.699,00 Liebherr | Inbouw | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen


























