| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glas |
| Kleur kookplaat | Roestvrijstaal |
| Soort regeling kookplaat | Touch |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2000 W |
| Kookzone 1 boost | 2300 W |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2000 W |
| Kookzone 2 boost | 2300 W |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1600 W |
| Kookzone 3 boost | 1800 W |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2000 W |
| Kookzone 4 boost | 2300 W |
| Bedieningsplaats kookplaat | Voorkant |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Kleur oven | Roestvrijstaal |
| Soort bediening oven | Draaiknop, Touch |
| Display van de oven | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Netbelasting | 2500 W |
| Oven vermogen | 2500 W |
| Soort display oven | LED |
| Soort reiniging | Stoom |
| Reinigingstechnologie | SteamShine |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse oven | A |
| Energie-efficiëntieklasse | A+++ tot D |
| Type grill | Grill met 2 circuits |
| Voedingsspanning oven | 220 – 240 V |
| Voedingsfrequentie oven | 50 Hz |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Breedte oven | 59,4 cm |
| Diepte oven | 56,7 cm |
| Hoogte oven | 59,5 cm |
| Gewicht oven | 46 kg |
| Breedte inbouwruimte oven | 56 cm |
| Diepte inbouwruimte oven | 55 cm |
| Hoogte inbouwruimte oven | 60 cm |
| Hoogte inbouwruimte oven (min) | 59 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Grill | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Gewicht verpakking | 43,3 kg |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 790 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Outlet
Beko BBSM12340X kooktoestelaccessoire Inductiekookplaat zones Elektrische oven DHZ3301
BekoBeko BBSM12340X, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), Glas, Roestvrijstaal, Touch, Rond
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00.
Beko BBSM12340X, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), Glas, Roestvrijstaal, Touch, Rond
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €156,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 362999
Beko BBSM12340X. Type kookplaat: Inductiekookplaat zones, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glas. Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 72 l, Kleur oven: Roestvrijstaal. Gewicht verpakking: 43,3 kg, Diepte verpakking: 660 mm, Breedte verpakking: 660 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Beko HII64400MT kookplaat Zwart Ingebouwd 60 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€549,00Oorspronkelijke prijs was: €549,00.€284,00Huidige prijs is: €284,00. Beko | Inductie | 58.20 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG IAE84411XB kookplaat
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. AEG | Energieklasse A | Inductie | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Bertazzoni P885IC2G5NE kookplaat
€1.560,00Oorspronkelijke prijs was: €1.560,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Bertazzoni | Energieklasse A | Inductie | 88.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GIGL7235251NL Gaskookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Grundig | Energieklasse A | Gas | 75.00 cm breed | Half geïntegreerdToevoegen aan winkelwagen



























