| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Breedte kookplaat | 57.6 cm |
| Type kookplaat | Halogeen |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glas |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 1 | 120/175/210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 800 W |
| Kookzone 1 boost | 1600 W |
| Kookzone 1 dubbele boost | 2300 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 2 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Kookzone 4 grootte (WxD) | 170 x 265 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1500 W |
| Kookzone 4 boost | 2400 W |
| Frame type | Full trim |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| Boost functie | Ja |
| Stop-and-go-functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Timer duur | 99 min |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7100 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 576 mm |
| Diepte | 516 mm |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 49 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 3,8 cm |
Outlet
AEG HRB6447AXB Zwart Ingebouwd 57.6 cm Halogeen 4 zone(s) DHZ3422
AEGAEG HRB6447AXB, Zwart, Ingebouwd, 57.6 cm, Halogeen, Glas, 4 zone(s)
Actie!
€399,00 Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
AEG HRB6447AXB, Zwart, Ingebouwd, 57.6 cm, Halogeen, Glas, 4 zone(s)
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
25% kortingBetaal 3x €99,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 363868
AEG HRB6447AXB. Kleur van het product: Zwart, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Breedte kookplaat: 57.6 cm. Soort bediening: Touch, Controle positie: Boven voorzijde, Type timer: Digitaal. Aangesloten lading (elektrisch): 7100 W, AC-ingangsspanning: 220-240 V. Breedte: 576 mm, Diepte: 516 mm, Snoerlengte: 1,5 m
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
AEG HG654550SY Roestvrijstaal Ingebouwd Gaskookplaat 4 zone(s)
€359,00Oorspronkelijke prijs was: €359,00.€300,50Huidige prijs is: €300,50. AEG | Gas | 59.50 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKG6023GRVS kookplaat Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd Gaskookplaat 4 zone(s)
€199,00 Inventum | Gas | 59.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VKI6010ZWA kookplaat Zwart Aanrecht Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€369,00Huidige prijs is: €369,00. Inventum | Inductie | 59.00 cm breed | VrijstaandToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG HK624010XB kookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€419,00Huidige prijs is: €419,00. AEG | Inductie | InbouwToevoegen aan winkelwagen















