| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 15 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Afwasprogramma's | Auto, Delicate 40°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Mini, Quick&Shine |
| Duur cyclus | 259 min |
| Droogsysteem | Statisch |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Functie SelfDry | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Aantal sproeizones | 3 |
| Functie wasmiddeltablet | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 76 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,758 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 49,4 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | CornerIntense, Fast+, HygieneIntense, ProSmart™-omvormermotor, SelfDry, SteamGloss®, TrayWash™ System |
| Breedte verpakking | 644 mm |
| Diepte verpakking | 661 mm |
| Hoogte verpakking | 889 mm |
| Gewicht verpakking | 52,2 kg |
| merken | |
| conditie |
Beko BDFN36642XC Vrijstaand 15 couverts
Beko€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
15 Plaats instellingen volledige grootte Vrijstaand afwasmachine, 38 dBA, 9.9 L
Betaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
CornerIntense
Reaches every corner, misses no spots
Is het je wel eens opgevallen dat niet alle vaat even goed schoon wordt na een wascyclus? Dit komt omdat de meeste vaatwassers rechthoekig zijn ontworpen, terwijl de sproeiarmen in een cirkelbeweging werken. Hierdoor krijgt vaat in de hoeken onvoldoende water en afwasmiddel. Beko CornerIntense vaatwassers bevatten een extra sproeiarm. Het geheel van sproeiarmen beweegt zich vanuit het midden door naar de hoeken. Hierdoor krijgt al je vuile vaat evenveel aandacht, en wordt alles goed schoon!
SelfDry
Perfect droge vaat dankzij natuurlijke luchtstromen.
De Beko vaatwasser met SelfDry opent automatisch de deur aan het einde van een wascyclus, waardoor de vaat niet vochtig blijft tot jij de deur opent. Dankzij SelfDry is je servies niet alleen schoon, maar ook droog op het moment dat je het in de kast wil ruimen.
Fast+
Acht keer sneller wassen
Sometimes you don’t have the time to wait for a full wash cycle to finish. The Fast+ function speeds up the washing cycle for up to 3 times* with optimum performance, meaning you can wash and serve in no time at all.*Tested by internal laboratories.
Schuivende afwasmiddeldispenser
Gemakkelijk te openen dispenser
Bezeer je vingers niet bij het openen van de afwasmiddeldispenser. De schuivende afwasmiddeldispenser kun je gemakkelijk openen en sluiten, zodat afwasmiddel toevoegen in een oogwenk is gebeurd.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux ESI5545LOX Vaatwasser
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Electrolux | Half geïntegreerd | RVS | 82.00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
AEG FSE73727P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Aeg FSK73768P Vaatwasser
Prijs op aanvraag AEG | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Siemens SN23HI42VE Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Siemens | Vrijstaand | RVS | 85.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen





















