Nieuw in doos

ATAG CSX4695D oven 50 l 3000 W Grafiet

Atag
50 liter, 3000 W, 30 - 230 ºC, 597x458x547 mm, Graphite

Prijs op aanvraag

50 liter, 3000 W, 30 – 230 ºC, 597x458x547 mm, Graphite


Betaal in 3x met In3 (0% rente)


Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie

Productnummer: 365284
aantal-ovens

Grootte oven

Middelmaat

Soort oven

Elektrische oven

Totale binnen capaciteit (ovens)

50 l

Totaal vermogen van de oven

3000 W

Netto capaciteit oven

50 l

Grill

Ja

Convectie koken

Ja

Magnetronbereiding

Ja

Stoom koken

Ja

Oven-ontdooifunctie

Ja

Warmhoud functie

Ja

Zelfreinigend

Ja

Bovenverwarming

Ja

Onderverwarming

Ja

Boven- en onderverwarming

Ja

Snelle hitte

Ja

Thermostaatbereik oven

30 – 230 °C

Magnetronvermogen

1000 W

Aantal automatische programma's

143

Soort reiniging

Stoom

Aantal schap-posities

4

Apparaatplaatsing

Ingebouwd

Kleur van het product

Grafiet

Soort bediening

Draaiknop, Touch

Ingebouwd display

Ja

Binnenmateriaal

Emaille

Controle positie

Voorkant

Type beeldscherm

TFT

Materiaal deur

Glas

Deuropening oven

Deur naar beneden klappen

Hoeveelheid glazendeur panelen

3

Koeldeur

Ja

Deurkoelventilator

Ja

Zachtsluitende deur

Ja

Capaciteit watertank

1,3 l

Geïntegreerde klok

Ja

Soort klok

Elektronisch

Type timer

Digitaal

Uitgestelde start timer

Ja

Kinderslot

Ja

Installatie compartiment breedte

56,8 cm

Installatie compartiment diepte

55 cm

Installatie compartiment hoogte

45 cm

Breedte

597 mm

Diepte

547 mm

Hoogte

458 mm

Installatiecompartiment breedte (min)

56 cm

merken

conditie

Volwaardige stoomfunctie
De 3 in 1 oven van ATAG beschikt over een volwaardige stoomfunctie. Met de volwaardige stoomfunctie van deze oven, kunt u op 100 graden volledige gerechten, groenten, vlees én vis stomen. Maar u kunt met deze oven ook op lage temperatuur gerechten sous vide laten garen. Hiermee blijven vitaminen en smaak perfect behouden.

Multifunctionele oven
Deze multifunctionele oven is naast de volwaardige stoomfunctie tevens uitgerust met een magnetron functie. De magnetron heeft een vermogen tot maar liefst 1000 W waardoor er geen draaiplateau nodig. Bovendien is de oven uitgerust met 11 verschillende ovenfuncties.

Fase bakken
Bij fase bakken bakt u letterlijk het gerecht in verschillende fases. Grill bijvoorbeeld eerst het vlees, verwarm daarna met hetelucht en gaar tot slot na met stoom. Malser en krokanter kunt u het niet krijgen.

Memory functie
Het kan even experimenteren en zoeken zijn, voor u de perfecte timing en temperatuur voor uw speciale gerechten vindt. En áls u die dan gevonden heeft, kunt u ze gelukkig opslaan en zelfs een eigen naam geven. Zo pakt ‘papa’s pizza’ altijd perfect uit!

Intuïtieve bediening
De intuïtieve bediening van de oven gaat via de massief metalen draaiknoppen links en rechts van het display en de oplichtende toetsen onder het kleuren TFT scherm. Met de linkerknop wordt eenvoudig de hoofdfunctie gekozen. Hierdoor is er altijd een overzicht over alle functies en heeft u directe toegang tot de belangrijkste functies. Na het selecteren van de hoofdfunctie wordt het exacte programma gekozen met de rechterknop en vervolgens temperatuur en indien gewenst tijd ingesteld. De rechterknop is een draai-/drukknop. Draaien om de juiste waarde te kiezen, drukken om door te gaan naar de volgende instelling.

De toetsen onder het display lichten op al naar gelang deze gebruikt kunnen worden voor een bepaalde instelling. Zo wordt u intuïtief door de bediening geleid.

Soft-close
De deur van het apparaat is voorzien van een soft-close systeem. Dit betekent dat de deur zachtjes dichtgaat (vanaf 20 graden wordt de deur dichtgetrokken). Tussen 20 en 80 graden blijft de deur in de gekozen stand open staan.

Winkelwagen
Bel 055-3016266
Chat met ons
Plan uw route
Scroll naar boven