| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Type product | Filterkoffiezetapparaat |
| Capaciteit watertank | 1,8 l |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Koffiebonen capaciteit | 250 g |
| Melkreservoir | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen | 1350 W |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Volledig automatisch | Koffie & Melk |
| merken | |
| conditie |
Nieuw in doos
Pelgrim IKM614MAT koffiezetapparaat Volledig automatisch Filterkoffiezetapparaat 1,8 l
1.8 l, 15 bar, 1.35 kW
Prijs op aanvraag
1.8 l, 15 bar, 1.35 kW
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 365374
Koffiemachine met automatische cappuccinofunctie en tekstdisplay
– Volledig automatische inbouw koffiemachine voor koffiebonen en gemalen koffie
– Koffiesterkte en -hoeveelheid per kopje, van espresso tot een grote mok koffie
– Touch control
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
ATAG CM8471D koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,3 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
JURA – ONO Coffee Black (EA) – Espressomachine
€449,00Oorspronkelijke prijs was: €449,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CM4585M koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,3 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Aeg KKK994500M Koffie automaat
€2.499,00Oorspronkelijke prijs was: €2.499,00.€1.949,00Huidige prijs is: €1.949,00. Toevoegen aan winkelwagen







