| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Maximale afzuigcapaciteit | 427 m³/uur |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 4 |
| Geluidsniveau | 56 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 687 m³/uur |
| Minimale afstand van electrische hob | 45 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Soort | Muurmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Type beeldscherm | LED |
| Wifi | Ja |
| Soort vetfilter | Aluminium |
| Aantal filters | 2 stuk(s) |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 502 Lux |
| Kleurtemperatuur | 3500 K |
| Dimbare verlichting | Ja |
| Verlichtingsrendement (LE) | 69,7 lux/W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Jaarlijks energieverbruik | 32 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,28 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 433 mm |
| Hoogte (min) | 32 cm |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Vetfilterrendement (GFE) | 75,8 procent |
| Vloeistofdynamische efficiëntie (FDE) | 37,1 |
Nieuw in doos
Siemens iQ300 LC87KFN60 afzuigkap Muurmontage Zwart 427 m³/uur
SiemensSiemens iQ300 LC87KFN60, 427 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, A, A, C, 56 dB
Actie!
14% korting
€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€689,00Huidige prijs is: €689,00.
Siemens iQ300 LC87KFN60, 427 m³/uur, Afvoerend/recirculerend, A, A, C, 56 dB
Betaal 3x €229,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 366143
Siemens iQ300 LC87KFN60. Maximale afzuigcapaciteit: 427 m³/uur, Afzuigmethode: Afvoerend/recirculerend, Fluid dynamic efficiency class: A. Soort: Muurmontage, Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,3 m. Soort vetfilter: Aluminium, Aantal filters: 2 stuk(s). Vermogen lamp: 3 W, Aantal lampen: 2 gloeilamp(en), Type lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: A+, Jaarlijks energieverbruik: 32 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux LFG716W Afzuigkap
€529,00Oorspronkelijke prijs was: €529,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Electrolux | 54.00 cm breed | Wit | 700 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI KIN70MOD1XB Inbouwunit afzuigkap
€821,34Oorspronkelijke prijs was: €821,34.€705,50Huidige prijs is: €705,50. Bertazzoni | RVS | 710 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI KIN52MOD1XCInbouwunit afzuigkap
€743,75Oorspronkelijke prijs was: €743,75.€663,00Huidige prijs is: €663,00. Bertazzoni | RVS | 660 m^3Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EFC226V Afzuigkap
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00. Electrolux | 60.00 cm breed | CrèmeToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
AEG DGE5861HM Afzuigkap EWO8420262
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. AEG | 77.00 cm breed | RVSToevoegen aan winkelwagen



















