| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Type product | Schoonmaakstation |
| Geschikt voor type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Kleur van het product | Wit |
| Inhoud | 600 ml |
| Capaciteit stofzak | 2 l |
| Vervangende filtercartridge | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Jet 90, Jet 90E, Jet 75, Jet 70 (VS90 / VS90E / VS75 / VS70) |
| Stroomverbruik (typisch) | 1600 W |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal stofzakken | 3 stuk(s) |
| Aantal | 1 |
Nieuw in doos
Samsung Clean Station VCA-SAE90B Schoonmaakstation Steelstofzuiger
SamsungSamsung Clean Station VCA-SAE90B, Schoonmaakstation, Steelstofzuiger, Wit, 600 ml, 2 l, Samsung
Actie!
45% korting
€199,00 Oorspronkelijke prijs was: €199,00.€109,00Huidige prijs is: €109,00.
Samsung Clean Station VCA-SAE90B, Schoonmaakstation, Steelstofzuiger, Wit, 600 ml, 2 l, Samsung
Betaal 3x €36,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 367507
Samsung Clean Station VCA-SAE90B. Type product: Schoonmaakstation, Geschikt voor type stofzuiger: Steelstofzuiger, Kleur van het product: Wit. Stroomverbruik (typisch): 1600 W. Breedte: 185 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 600 mm. Type verpakking: Doos. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Aantal stofzakken: 3 stuk(s)
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung VR7MD97A14G/TR robotstofzuiger 0,25 l Zakloos Grijs – EWO3131
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Dyson WashG1™ Vloerreiniger
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00. DysonToevoegen aan winkelwagen -
Refurbished
Samsung VS20A95973B
€989,00Oorspronkelijke prijs was: €989,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Refurbished
Samsung VS20C9544TB/EU stofzuiger 0,81 l Droog 210 W Zakloos -EWO2182
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen



























































