| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Breedte kookplaat | 60 cm |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Diameter brander/kookzone 1 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2300 W |
| Kookzone 1 boost | 3200 W |
| Diameter brander/kookzone 2 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2300 W |
| Kookzone 2 boost | 3200 W |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1400 W |
| Kookzone 3 boost | 2500 W |
| Diameter brander/kookzone 4 | 180 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1800 W |
| Kookzone 4 boost | 2800 W |
| Frame kleur | Roestvrijstaal |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 14 |
| Bridge functie | Ja |
| Hob²Hood-functie | Ja |
| Soort bediening | Schuif |
| Controle positie | Rechts voor |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7200 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240/400V2N |
| AEG-technologieën (koken) | Direktouch, Hob2Hood, PowerBoost |
| Breedte | 576 mm |
| Diepte | 516 mm |
| Gewicht | 11,6 kg |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Installatie compartiment hoogte | 4,4 cm |
| Breedte verpakking | 678 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 118 mm |
| Gewicht verpakking | 12,5 kg |
Outlet
AEG TO64IB0FXB Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd 60 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s) DHZ3949
AEGAEG TO64IB0FXB, Zwart, Roestvrijstaal, Ingebouwd, 60 cm, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), 4 zone(s)
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00.
AEG TO64IB0FXB, Zwart, Roestvrijstaal, Ingebouwd, 60 cm, Inductiekookplaat zones, 4 zone(s), 4 zone(s)
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
18% kortingBetaal 3x €163,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 372011
AEG TO64IB0FXB. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Breedte kookplaat: 60 cm. Soort bediening: Schuif, Controle positie: Rechts voor, Type timer: Digitaal. Aangesloten lading (elektrisch): 7200 W, AC-ingangsspanning: 220-240/400V2N. AEG-technologieën (koken): Direktouch, Hob2Hood, PowerBoost. Breedte: 576 mm, Diepte: 516 mm, Gewicht: 11,6 kg
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GIGL7235251NL Gaskookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00. Grundig | Energieklasse A | Gas | 75.00 cm breed | Half geïntegreerdToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SMEG SI264DM kookplaat
€759,00Oorspronkelijke prijs was: €759,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Smeg | Energieklasse A | Inductie | 60.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKG6023GRVS kookplaat Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd Gaskookplaat 4 zone(s)
€199,00 Inventum | Gas | 59.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG IKE84441XB Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. AEG | Inductie | InbouwToevoegen aan winkelwagen









