| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Type lader | Voorlader |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Type motor | Riemloos |
| Droogcapciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1550 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Nominale capaciteit (wassen) | 12 kg |
| Wasprogramma's | Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco 40-60°C, Hand/wol, Mix, Buiten, Voorwassen, Spoelen, Spoelen & centrifugeren, Sport, Stoom |
| Droogprogramma's | Stoom |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Programmaduur wassen & drogen | 610 min |
| Startvertraging | 19 uur |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Restvochtpercentage | 44,9 procent |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | LG ThinQ |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| TurboWash | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen) | A |
| Water verbruik wassen | 56 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen) | 55 kWu |
| Waterverbruik wassen & drogen | 68 l |
| Energieverbruik per 100 cycli (wassen en drogen) | 190 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,544 kWu |
| Energiegebruik bij wassen & drogen | 1,893 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 52 |
| LG-technologieën (kledingzorg) | AI DD™, DUAL Dry™, EZDispense™, Inverter Direct Drive Motor, Steam™, ThinQ™, TurboWash™ |
| Diepte | 640 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 94,5 kg |
LG LSWD100X Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorlader Wit DHZ3846
LG€1.249,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.249,00.€1.069,00Huidige prijs is: €1.069,00.
LG LSWD100X, Voorlader, Vrijstaand, Wit, Rechts, Touch, LCD
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
14% kortingBetaal 3x €356,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
LG LSWD100X. Type lader: Voorlader, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 7 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1550 RPM, Centrifuge-droger klasse: A. Energie-efficiëntieklasse (wassen): A, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): A, Water verbruik wassen: 56 l. LG-technologieën (kledingzorg): AI DD™, DUAL Dry™, EZDispense™, Inverter Direct Drive Motor, Steam™, ThinQ™, TurboWash™. Diepte: 640 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
SIEMENS WN54G2A7NL WAS-DROOGCOMBINATIE
€999,00 Siemens | 10.5 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen) | 1400 toerenToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SIEMENS WN54G205NL WAS-DROOGCOBINATIE
€979,00 Siemens | 10.5 kg vulgewicht (wassen) | 6 kg vulgewicht (drogen)Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG LWR9716C6 was/droogcombinatie
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. AEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko HTV8716XWST Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit D
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€535,00Huidige prijs is: €535,00. BekoToevoegen aan winkelwagen























