| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Type product | Espressomachine |
| Capaciteit watertank | 2,5 l |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Reservoir voor gezette koffie | Beker |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Koffiebonen capaciteit | 350 g |
| Instelbare koffie-uitloophoogte | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Aantal programma's | 13 |
| Koffie maken | Ja |
| Latte maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Netbelasting | 1350 W |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
ATAG CM4612D koffiezetapparaat Espressomachine 2,5 l Verpakkingsschade
Inbouw, 1350 W, 15 bar, TFT, 2.5 L waterreservoir, 350 g, 13 koffiefuncties
Actie!
10% korting
€1.999,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.999,00.€1.799,00Huidige prijs is: €1.799,00.
Inbouw, 1350 W, 15 bar, TFT, 2.5 L waterreservoir, 350 g, 13 koffiefuncties
Betaal 3x €599,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 373862
ATAG CM4612D. Type product: Espressomachine, Capaciteit watertank: 2,5 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Beker. Type beeldscherm: TFT, Kleur van het product: Zwart
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Miele CVA 7440 Volledig automatisch Filterkoffiezetapparaat 2,7 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
De’Longhi Lattissima One ENV300.W Volledig automatisch Koffiepadmachine 1,8 l
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KKE884500B Koffie Automaat
€2.199,00Oorspronkelijke prijs was: €2.199,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CM8412D koffiezetapparaat Volledig automatisch Espressomachine 2,3 l
Prijs op aanvraag Toevoegen aan winkelwagen









