| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productontwerp | Frans deur |
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal deuren | 4 deur(en) |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Binnenin |
| Koelend medium | R600a |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Deurscharnieren | Naast elkaar |
| Totale nettocapaciteit | 485 l |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Water dispenser | Nee |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 336 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 6 |
| Eierenrekje | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Nettocapaciteit vriezer | 149 l |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezer interieurverlichting | Nee |
| Aantal vrieslades | 2 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 295 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 704 mm |
| Diepte | 694 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Gewicht | 92 kg |
| Breedte verpakking | 750 mm |
| Diepte verpakking | 738 mm |
| Hoogte verpakking | 2111 mm |
| Gewicht verpakking | 101 kg |
| Fridgemaster technologies (food storage) | Fresh Zone, LED touch control panel, Multi Air Flow, Super Freeze, Total No Frost, XXL Space Box |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal laden | 2 lade(n) |
| Land van herkomst | China |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
Fridgemaster MF70450ES amerikaanse koelkast Vrijstaand 485 l Zilver DHZ4012
FridgemasterFridgemaster MF70450ES, Vrijstaand, Frans deur, Zilver, 4 deur(en), Touch, Binnenin
Actie!
€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Fridgemaster MF70450ES, Vrijstaand, Frans deur, Zilver, 4 deur(en), Touch, Binnenin
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
24% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 374177
Fridgemaster MF70450ES. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Frans deur, Kleur van het product: Zilver. Totale nettocapaciteit: 485 l, Klimaatklasse: N-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 336 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 149 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 11 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 295 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Etna AKV578ZWA Amerikaanse koelkast
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€939,00Huidige prijs is: €939,00. Etna | Zwart Rvs | 91.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG GSJV70PZTE amerikaanse koelkast Vrijstaand 635 l E Zilver
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.529,00Huidige prijs is: €1.529,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GSJV71MCTF Amerikaanse koelkast
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.499,00Huidige prijs is: €1.499,00. LG | Zwart Rvs | Water en ijs dispenser | Uitneembaar waterreservoir (geen kraan) | 91.30 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
LG GSJV71PZTE Amerikaanse koelkast
€2.399,00Oorspronkelijke prijs was: €2.399,00.€1.499,00Huidige prijs is: €1.499,00. LG | RVS | Water en ijs dispenser | Uitneembaar waterreservoir (geen kraan) | 91.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen








