| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LCD |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Cyclustijd (max) | 215 min |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 38 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,378 kWu |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 41,6 |
| Breedte | 599 mm |
| Diepte | 607 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 70 kg |
| Deurdiameter | 34 cm |
| Gewicht verpakking | 71,5 kg |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Bauknecht B6R 88E SILENCE DE wasmachine Voorlader 8 kg 1400 RPM Wit DHZ4401
BauknechtBauknecht B6R 88E SILENCE DE, Voorlader, 8 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Bauknecht B6R 88E SILENCE DE, Voorlader, 8 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
25% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 377799
Bauknecht B6R 88E SILENCE DE. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 599 mm, Diepte: 607 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Logic W 4086 C.W/2 wasmachine Voorbelading 8 kg B Wit
€1.299,00 AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096R.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4V909P2E wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. LG | 1400 toeren | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4086C.S/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM A Roestvrijstaal
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.499,00Huidige prijs is: €1.499,00. AskoToevoegen aan winkelwagen


























