| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurkleur | Wit |
| Lengte watertoevoerslang | 1,5 m |
| Lengte afvoerslang | 1,45 m |
| Uitgave lade type | 3-weg |
| Watertoevoer | Koud |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 10 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 74 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Wol, Delicaat/zijde |
| Startvertraging | 20 uur |
| Cyclustijd (max) | 205 min |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Effectiviteit van spoelen | 4,9 g/kg |
| Restvochtpercentage | 53,3 procent |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 45 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 41 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,447 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Netbelasting | 2200 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,9 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 77,5 kg |
| Deurdiameter | 34 cm |
| Breedte verpakking | 646 mm |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 900 mm |
| Gewicht verpakking | 79 kg |
Outlet
AEG L6FBG51470 wasmachine Voorlader 7 kg 1400 RPM Wit DHZ4444
AEG L6FBG51470, Voorlader, 7 kg, B, 74 dB, 1400 RPM, A
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
AEG L6FBG51470, Voorlader, 7 kg, B, 74 dB, 1400 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
17% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378146
AEG L6FBG51470. Type lader: Voorlader. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 74 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
LG F6WV910P2E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1600 RPM A Wit
€1.199,00Oorspronkelijke prijs was: €1.199,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. LG | Wit | Motor zonder koolborstelsToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4086C.W/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM A Wit
€1.449,00Oorspronkelijke prijs was: €1.449,00.€899,00Huidige prijs is: €899,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096P.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00. AskoToevoegen aan winkelwagen





















