| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 256 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| IJsmaker | Nee |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Nettocapaciteit koelkast | 171 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Telescopische lade | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 85 l |
| Vriescapaciteit | 5 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vriezer interieurverlichting | Nee |
| Aantal vrieslades | 3 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 183 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 557 mm |
| Hoogte | 1824 mm |
| Gewicht | 50 kg |
| Hitense-technologieën (voedselopslag) | 4-Star Freeze Zone, Durable Inverter, Inverter Compressor, Reversible Door, Total No Frost |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Diepte verpakking | 580 mm |
| Hoogte verpakking | 1887 mm |
| Gewicht verpakking | 55 kg |
Outlet
Hisense RB327N4ADD Vrijstaand 256 l Zilver DHZ4452
HisenseHisense RB327N4ADD, 256 l, No Frost (koelkast), SN-T, 5 kg/24u, D, Zilver
Actie!
€499,00 Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
Hisense RB327N4ADD, 256 l, No Frost (koelkast), SN-T, 5 kg/24u, D, Zilver
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €133,00 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378224
Hisense RB327N4ADD. Totale nettocapaciteit: 256 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 36 dB. Nettocapaciteit koelkast: 171 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3. Nettocapaciteit vriezer: 85 l, Vriescapaciteit: 5 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 183 kWu. Kleur van het product: Zilver
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung RB34T674EB1 koel-vriescombinatie Vrijstaand 344 l E Zwart
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr SIFNd 3954 diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 87 l D Wit
€1.599,00 LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung BRB26715DWW/EG koel-vriescombinatie Ingebouwd 264 l D Wit
€1.329,00Oorspronkelijke prijs was: €1.329,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Samsung | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
De Hisense WD3S9043BB3 was-droogcombinatie EWO7120261
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. HisenseToevoegen aan winkelwagen



















