| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Grootte oven | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Kooktemperatuurbereik | 30 – 250 °C |
| Kookprogramma's | Grill, Pizza |
| Warmhoud functie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| aantal-ovens | |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Capaciteit watertank | 1 l |
| Soort lamp | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,87 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Bosch-technologieën (koken) | 4D hotAir, Air Fry-functie, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus, Steam Function Plus |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 44 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 660 mm |
Bosch Serie 8 HSG958DB1 stoomoven Groot Zwart Touch SHOWMODEL EWO09SR
Bosch€2.009,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.009,00.€1.959,00Huidige prijs is: €1.959,00.
Bosch Serie 8 HSG958DB1, Groot, 71 l, 30 – 250 °C, Grill, Pizza, 5 schappen, 71 l
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
2% kortingBetaal 3x €653,00 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Bosch Serie 8 HSG958DB1. Grootte oven: Groot, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l, Kooktemperatuurbereik: 30 – 250 °C. Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch, Controle positie: Voorkant. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D, Energieverbruik (conventioneel): 0,87 kWu. Bosch-technologieën (koken): 4D hotAir, Air Fry-functie, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus, Steam Function Plus. Breedte: 594 mm, Diepte: 548 mm, Hoogte: 595 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazzoni | Inbouw | roestvrijstaal | 59.70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. Smeg | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna MO670TI Combi Magnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Etna | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NV66M3535BB Oven
€629,00Oorspronkelijke prijs was: €629,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen





















