| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Metallic |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Aluminum silver |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deur openingshoek | 90° |
| Kinderslot | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Deurcompartimenten materiaal | Kunststof |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 355 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Totale brutocapaciteit | 407 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Luchtfilter | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 249 l |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 5 |
| Eierenrekje | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Nettocapaciteit vriezer | 106 l |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Vers zone compartiment | Nee |
| HarvestFresh-technologie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Aanduiding hoge temperatuur | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Jaarlijks energieverbruik | 205 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroomgebruik per dag | 0,561 kWh/24u |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 663 mm |
| Hoogte | 2035 mm |
| Gewicht | 76,1 kg |
| Beko-technologieën (voedselopslag) | CoolRoom |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Hoogte verpakking | 2100 mm |
| Gewicht verpakking | 79 kg |
| Elektronische regeling | Ja |
Outlet
Beko B5RCNA405HXB Vrijstaand 355 l Metallic SHOWMODEL EWO46SR
BekoBeko B5RCNA405HXB, 355 l, No Frost (koelkast), SN-T, 6 kg/24u, D, Metallic
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€559,00Huidige prijs is: €559,00.
Beko B5RCNA405HXB, 355 l, No Frost (koelkast), SN-T, 6 kg/24u, D, Metallic
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
20% kortingBetaal 3x €186,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 379008
Beko B5RCNA405HXB. Totale nettocapaciteit: 355 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 36 dB. Nettocapaciteit koelkast: 249 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 106 l, Vriescapaciteit: 6 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 205 kWu. Kleur van het product: Metallic
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr ICNE 5133-20 PLUS koel/vries combinatie
€2.099,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Liebherr ICBSd 5122 Plus BioFresh koel-vriescombinatie Ingebouwd 255 l D
€1.799,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LNT7ME32M1 koel-vriescombinatie Vrijstaand 330 l E Zwart
€1.029,00Oorspronkelijke prijs was: €1.029,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. ElectroluxToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SAMSUNG RB38T674EB1 Koel/vries combinatie
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. Samsung | Vrijstaand | Zwart Rvs | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen






















