| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 73 l |
| Netto capaciteit oven | 73 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Pizzafunctie | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 230 °C |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Ovensteenfunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 132 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Ontkalkingsfunctie | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Knopenkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | TFT |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,82 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,62 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3400 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,6 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 2 lampen |
| Vermogen lamp | 25 W |
| Lamp vermogen 2 | 25 W |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 555 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 596 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
| Grillplaat | Ja |
| merken | |
| conditie |
Pelgrim OVS836MAT oven 73 l Zwart
AtagPrijs op aanvraag
Oven met FullSteam, nis 60 cm, 73 liter, 30 – 230 ºC
Betaal in 3x met
(0% rente)
Deze volwaardige oven met een geïntegreerde stoomfunctie biedt met maar liefst 73 liter inhoud alle ruimte om te bakken en stomen of om deze functies te combineren.
Deze combi-stoomoven van Pelgrim brengt het beste van twee werelden samen. Je kunt er namelijk niet alleen heerlijk in bakken; ook stomen behoort tot de mogelijkheden. Of kies je voor een combinatiefunctie? Met maar liefst 15 ovenfuncties en een XL inhoud van 73 liter bak of stoom je de lekkerste gerechten in een handomdraai. Ook borden verwarmen, snel voorverwarmen, regenereren en sous-vide behoren tot de mogelijkheden. Met het TFT display lees je gemakkelijk én stijlvol de mogelijkheden en instellingen af, die je vervolgens instelt middels tiptoetsbediening met draai-/drukknop. De oven heeft daarnaast een telescoopgeleider en een kernthermometer. Deze combi-stoomoven is geschikt voor een 60 cm nis.
Mooi Samen
Mooi en functioneel gaan hand in hand in de Mooi Samen lijn van Pelgrim. De lijn bestaat uit een serie ovens, magnetrons en bijpassende apparaten die dankzij hun design perfect met elkaar te combineren zijn. Zo creëer je een set die volledig past bij jouw wensen. Een prachtig panorama-effect in jouw keuken, bijvoorbeeld. Laat je inspireren!
Fase bakken
Wilt u zelf de touwtjes in handen houden bij het bereiden van het gerecht en alle bak- en stoomfuncties stap voor stap instellen? Dat kan! Pelgrim noemt dit fase bakken. Bij fase bakken bakt u letterlijk uw gerecht in verschillende fases. Elke fase voegt dan een extra stap toe in het bakproces. Gril bijvoorbeeld het vlees eerst aan de bovenkant bruin (fase 1), verwarm het daarna met de heteluchtfunctie (fase 2) en gaar het tot slot na met stoom (fase 3). Stoom kan veel voor uw gerecht betekenen; het maakt vlees malser en brood knapperiger dan wanneer u enkel de heteluchtfunctie gebruikt.
Stoomschoonprogramma
Eén en al schoonmaakgemak, dat is wat het stoomschoonprogramma biedt. Dankzij dit programma heb je vrijwel geen omkijken meer naar het schoonmaken van jouw (combi-)magnetron of oven. In ongeveer 30 minuten stoomt het programma al het vuil los dat je daarna gemakkelijk verwijdert met een doekje.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
GRUNDIG GEIM25000B OVEN
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59.50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IOM6035RT oven 72 l Zwart, Roestvrijstaal
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. InventumToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Siemens HB676G5S6 Oven
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Siemens | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
















