| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Zelfreinigend | Nee |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen onderverwarming | 1000 W |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 250 °C |
| Vermogen grill | 2200 W |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma's | 4 |
| Aantal automatische programma's | 13 |
| Aantal kookprogramma's | 8 |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type temperatuurcontrole | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Deur openingshoek | 90° |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Netbelasting | 3000 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Type stroomaansluiting | Stekker |
| Type stekker | Type F |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | LED |
| Verlichtingslocatie | Boven |
| Vermogen lamp | 1,5 W |
| Vervangbare lichtbron | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Gewicht | 38,8 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 480 x 389 x 269 mm |
| Breedte verpakking | 700 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 43,4 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| merken | |
| conditie |
ETNA CM250ZT oven 50 l Zwart
EtnaPrijs op aanvraag
Inbouw, 50 L, Met magnetronfunctie, 8 handmatige functies, LED display, 3000 W
Betaal in 3x met
(0% rente)
De ETNA CM250ZT combineert de mogelijkheden van een oven en een magnetron in een compact 45 cm model, met een verrassende inhoud van 50 liter. Het model is voorzien van 5 insteekniveaus met zijrekjes en wordt geleverd met grillrek en bakplaat. Dit grillrek mag tevens gebruikt worden in combinatie met de magnetronfunctie. Doordat dit model niet voorzien is van een draaiplateau is er meer ruimte voor ovenschalen. Om goed zicht te hebben op jouw baksels is de oven voorzien van led-binnenverlichting.
De CM250ZT heeft een multifunctioneel ovensysteem met turbo hetelucht met een temperatuurbereik van 50 tot 250ºC. Naast de 8 ovenfuncties heeft de CM250ZT 3 combinatiestanden, 5 magnetronstanden, 13 automatische kookprogramma’s én 4 automatische ontdooiprogramma’s. De magnetron heeft een vermogen van 800 Watt. Omdat er leukere dingen te doen zijn dan schoonmaken is de binnenruimte uitgevoerd in easy clean emaille wat in een handomdraai weer schoon is.
Je bedient het model eenvoudig met behulp van de touchcontrol bediening met centrale slider. Het compacte display geeft de tijd-, temperatuur- en programma-informatie weer. De CM250ZT heeft een zwart glas dashboard en stijlvolle matzwarte handgreep.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KVLAE00WT 43 l Zwart
€929,00 Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KVKDE40X Magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EMS4253TEX Magnetron
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00. Electrolux | Inbouw | RVS | 38.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KVLBE08WX combi-magnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€819,00Huidige prijs is: €819,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen



























