| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Bovenlader |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Boven |
| Inverter technologie | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Nominale capaciteit | 6 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 14 |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 79 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | 20°C, Kleur, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco 40-60°C, Green&Clean 15°, Mix, Kortere was, Centrifuge, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Maximale wastemperatuur | 95 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 42 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,11 W |
| Stekkerstroom | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 52 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 1,031 |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 56 kg |
| Breedte verpakking | 450 mm |
| Diepte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 940 mm |
| Gewicht verpakking | 57 kg |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| merken |
Outlet
Bauknecht WMT Eco Star 626 A wasmachine Bovenlader 6 kg 1200 RPM Wit DHZ4586
BauknechtBauknecht WMT Eco Star 626 A, Bovenlader, 6 kg, B, 79 dB, 1200 RPM, A
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00.
Bauknecht WMT Eco Star 626 A, Bovenlader, 6 kg, B, 79 dB, 1200 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
37% kortingBetaal 3x €146,33 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 380651
Bauknecht WMT Eco Star 626 A. Type lader: Bovenlader. Nominale capaciteit: 6 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 400 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 900 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung WW80TA026TE wasmachine Voorbelading 8 kg 200 RPM B Wit
€499,00 SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4086C.S/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM A Roestvrijstaal
€1.699,00Oorspronkelijke prijs was: €1.699,00.€1.499,00Huidige prijs is: €1.499,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096P.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Samsung WW90T954ASX Wasmachine
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.169,00Huidige prijs is: €1.169,00. Samsung | 1400 toeren | AntracietToevoegen aan winkelwagen





















