| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 275 °C |
| Koken | Ja |
| Aantal automatische programma's | 10 |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,94 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Stroom | 16 A |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 37,8 kg |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
Siemens iQ300 HB572ABS3 oven Zwart, Roestvrijstaal DHZ3851A
Siemens€799,00 Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Siemens iQ300 HB572ABS3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 30 – 275 °C, Hydrolytisch + Pyrolytisch, Ingebouwd
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
19% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Siemens iQ300 HB572ABS3. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Netto capaciteit oven: 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Soort bediening: Touch. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,94 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Installatie compartiment breedte: 56 cm, Installatie compartiment diepte: 55 cm, Installatie compartiment hoogte: 59,5 cm. Breedte verpakking: 60 mm, Diepte verpakking: 690 mm, Hoogte verpakking: 675 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. Smeg | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GEIM25000BP Grundig oven
€929,00Oorspronkelijke prijs was: €929,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Grundig | Inbouw | Matzwart | 59.50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung NQ50R7130BK magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€609,00Huidige prijs is: €609,00. Samsung | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazzoni | Inbouw | roestvrijstaal | 59.70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Siemens iQ500 WU14UT28 wasmachine Voorlader 8 kg 1400 RPM Wit DHZ4473
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. SiemensToevoegen aan winkelwagen

























