| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Afwasprogramma's | Auto, Intensive 75°C, Snel |
| Temperatuur (max) | 75 °C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Extra droog | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Waterconsumptie per cyclus | 6 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 95 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,94 kWu |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in doos
Miele G5050SCVI vaatwasser Volledig ingebouwd 14 couverts E
MieleMiele G5050SCVI, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, Roestvrijstaal, Knoppen, Touch, LED
Prijs op aanvraag
Miele G5050SCVI, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, Roestvrijstaal, Knoppen, Touch, LED
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 235378
Miele G5050SCVI. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 45 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 6 l, Energieverbruik per 100 cycli: 95 kWu
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KEMB9310L Vaatwasser
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€779,00Huidige prijs is: €779,00. Electrolux | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EEG48300L vaatwasser
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Electrolux | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux KECB8300W Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Electrolux | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IVW6008A Vaatwasser
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 82.00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen










