| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Soort | Afzuigkap filter |
| Kleur van het product | Zwart |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 610 g |
Nieuw in doos
Samsung MA-CF702 afzuigkapaccessoire Afzuigkap filter DHZ04AMA
Koolstoffilter MA-CF702, 220 x 95 x 220 mm, 0.52kg





(0% rente)