| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 73 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3400 W |
| Netto capaciteit oven | 73 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ovenkookmethode | Combi stoom |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming + convectie (enkele modus) | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak + convectie (enkele modus) | Ja |
| Aantal automatische programma's | 131 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Type beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 7,37 cm (2.9") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Verwijderbare oven deur | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Koeldeur | Ja |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Capaciteit watertank | 1,3 l |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Kinderslot | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,96 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,7 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3400 W |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,4 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 597 mm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Aantal stoom containers | 2 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse oven 2 (oud) | A++ |
| merken | |
| conditie |
ATAG CS6695C oven 73 l 3400 W Grafiet
AtagPrijs op aanvraag
73 liter, 3400 W, 131 automatische programma’s, 30 – 230 ºC, 2.9” kleuren TFT-display, 597x597x547 mm, Graphite
Betaal in 3x met
(0% rente)
XL inhoud
Een ruime oveninhoud geeft u maximale culinaire ruimte: op meerdere niveaus bakken of plek voor een groter gerecht. Ook met deze forse binnenruimte blijven de inbouwmaten binnen de perken.
Telescoopgeleiding
De (stoom)oven is voorzien van een volledige uittrekbare telescopische geleiding. Met gemak zijn de gerechten in en uit de oven te schuiven. Dit zonder dat de bakplaat kantelt of van de geleiding afschiet. Overzichtelijk, veilig en ergonomisch.
Culisensor
De perfecte cuisson van vlees of vis kan een aardige uitdaging zijn. Deze oven met culisensor is daarbij een betrouwbare hulp. De elektronische thermometer meet namelijk de kerntemperatuur van uw braadstuk of vis. Als de gewenste temperatuur bereikt is, is de perfecte cuisson een feit.
Memory functie
Het kan even experimenteren en zoeken zijn, voor u de perfecte timing en temperatuur voor uw speciale gerechten vindt. En áls u die dan gevonden heeft, kunt u ze gelukkig opslaan en zelfs een eigen naam geven. Zo pakt ‘papa’s pizza’ altijd perfect uit!
Steam Clean
De ovens met een stoomgenerator hebben een Steam Clean schoonmaakprogramma. De vlekken worden losgestoomd en zijn na afloop van het programma met een doek eenvoudig weg te nemen.
Automatische programma’s
Naast alle mogelijke handmatige instellingen, hebben we voor een aantal populaire gerechten automatische programma’s samengesteld. U kiest het programma uit het menu en het apparaat stelt alles zelf in. Het display toont u de functie, temperatuur en tijd.
Maak het koken nóg leuker
In onze webshop bieden wij diverse accessoires aan voor nog meer kookgemak. Zo bakt u de lekkerste pizza’s met behulp van de pizzasteen of maakt u optimaal gebruik van de Bridge Induction zones op uw inductiekookplaat door een heerlijk gerecht te bereiden op de Teppan Yaki bakplaat of op de grillplaat. Het ATAG assortiment bevat verschillende accessoires voor kookplaten, ovens en magnetrons.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Outlet
Siemens HB676G5S6 Oven
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Siemens | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IOM6170RK oven 70 l 3000 W Zwart, Roestvrijstaal
€729,00Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00. InventumToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Smeg SF6905N1 oven 70 l 3000 W A Zwart
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. Smeg | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IOM6035RT oven 72 l Zwart, Roestvrijstaal
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. InventumToevoegen aan winkelwagen


















