| aantal-ovens | |
|---|---|
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Netto capaciteit oven | 51 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Ovenkookmethode | Combi stoom |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Halve grill | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 250 °C |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Koken | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Aantal stoomkookprogramma's | 2 |
| Minimum temperatuur (convectie) | 30 °C |
| Mantelkoeling | Ja |
| Planksysteem | Uitschuifbaar planksysteem |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Reinigingstechnologie | AquaClean |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | TFT |
| Beeldschermdiagonaal | 15,2 cm (6") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas, Metaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Capaciteit watertank | 1,2 l |
| Snoerlengte | 2 m |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Auto-off timer koks voedsel veilig | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,76 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,47 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 61,8 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 458 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Aantal stoom containers | 1 |
| Typen bakken voor stoomkoken inbegrepen | Geperforeerde bak voor stoomkoken |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Grillplaat | Ja |
| Glazen schaal inbegrepen | Ja |
| merken | |
| conditie |
ATAG CS8412D oven 50 l 3600 W Zwart
AtagPrijs op aanvraag
50 L, 45 cm, 3600 W, A++, 6” TFT, 250 ºC, 38 dBA
Betaal in 3x met
(0% rente)
Volwaardige stoomfuncties
Kies de stoom passend voor jouw gerecht. De 5-in-1 oven beschikt over meerdere stoomfuncties.
Met de Premium Steam functie kun je op 100 graden volledige gerechten, groenten, vlees én vis stomen. Maar je kunt met deze oven ook op lage temperatuur gerechten sous vide laten garen. Hiermee blijven vitaminen en smaak perfect behouden.
Met de ProSteam stoomgenerator kun je efficiënt en nauwkeurig stomen als een professional tot op 1 graad nauwkeurig. Slim, krachtig nauwkeurig stoomgeneratiesysteem: Gelijkmatige bakresultaten, minimale opwarmtijden, stoom onmiddellijk gegenereerd.
Met de AddSteam functie is het mogelijk om stoom toe te voegen tijdens het bakproces.
Speciaal kalibratieprogramma
De kalibratiefunctie zorgt ervoor dat de oven zichzelf gaat lokaliseren binnen zijn nieuwe omgeving. Hierdoor wordt de oven nog nauwkeuriger en zal er keer op keer hetzelfde resultaat worden gehaald. Dit met de grootste nauwkeurigheid. Tot op de graad nauwkeurig.
Kernthermometer
Controle over de juiste temperatuur is essentieel voor een geslaagd gerecht. Om je hierbij te helpen leveren we standaard een kernthermometer mee om de kerntemperatuur van zowel voedsel als vloeistoffen te meten.
Gecontroleerde luchtcirculatie (360° airflow)
Of je nu gaat voor een snelle opwarming of rustig garen op lage temperaturen, de 360 graden airflow zorgt voor een mooie verdeling van warmte zodat er op meerdere niveaus de beste bakresultaten ontstaan.
Intuïtieve bediening – Touchscreen en draaiknop
Met de uiterste precisie van de draaiknop stel je ieder gewenst oven programma moeiteloos in. Terwijl je via het brede touchscreen met 3 clicks je favoriete programma activeert. Het 6’’ TFT touch display heeft een helder en hoog contrast. De LED-lichtring licht verschillend op in de diverse stadia van instellen of gebruik, dat helpt om te zien waar je je bevindt in het menu.
Telescoopgeleiding
Deze oven is voorzien van een volledige uittrekbare telescopische geleiding op 2 niveaus. Met gemak zijn de gerechten in en uit de oven te schuiven. Dit zonder dat de bakplaat kantelt of van de geleiding afschiet. Overzichtelijk, veilig en ergonomisch.
SteamClean
Ook bij het schoonmaken helpt deze oven een handje. Dankzij de geëmailleerde afwerking aan de binnenkant van de oven hecht vuil zich minder snel en de zijrekjes in de oven zijn uitneembaar. Als het tijd is voor ontkalken of schoonmaken dan helpt de functies Steam Clean jou met schoonmaken. De vlekken worden losgestoomd en zijn na afloop van het programma met een doek eenvoudig weg te nemen. Zo houd jij meer tijd over om de lekkerste gerechten te maken.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Samsung NV75K5541RS Oven
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€575,00Huidige prijs is: €575,00. Samsung | Inbouw | RVS | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
GRUNDIG GEIM25000B OVEN
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Grundig | Inbouw | Zwart | 59.50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CX4692C oven 3400 W Zwart, Roestvrijstaal
Prijs op aanvraag Atag | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
BERTAZZONI F6011PROVPTX Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazzoni | Inbouw | roestvrijstaal | 59.70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen











