Nieuw in doos

ETNA AB661ZT afzuigkap Muurmontage Zwart 560 m³/uur

Etna
60 cm, 560 m³/h, B, 79,5 kWh/annum, 68 dB(A), Zwart

Prijs op aanvraag

60 cm, 560 m³/h, B, 79,5 kWh/annum, 68 dB(A), Zwart


Betaal in 3x met In3 (0% rente)


Gratis thuisbezorgd in Nederland en België
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie

Productnummer: 387175
Maximale afzuigcapaciteit

560 m³/uur

Afzuigmethode

Afvoerend/recirculerend

Fluid dynamic efficiency class

B

Verlichtingefficiëntieklasse

A

Vetfilterefficiëntieklasse

C

Aantal snelheden

4

Geluidsniveau

68 dB

Maximum hercirculeringsvermogen

560 m³/uur

Boostpositie luchtafvoervermogen

680 m³/uur

Geluidsniveau (lage snelheid)

51 dB

Geluidsniveau (hoge snelheid

68 dB

Luchtstroom (lage snelheid)

275 m³/uur

Soort

Muurmontage

Kleur van het product

Zwart

Ingebouwd display

Nee

Soort bediening

Knoppen

Soort vetfilter

Aluminium/houtskool

Aantal filters

3 stuk(s)

Aantal filterlagen

4 stuk(s)

Vermogen lamp

2,5 W

Aantal lampen

2 gloeilamp(en)

Type lamp

LED

Verlichtingsrendement (LE)

76,1 lux/W

Energie-efficiëntieklasse

B

Jaarlijks energieverbruik

79,5 kWu

Energie-efficiëntieschaal

A+++ tot D

Netbelasting

265 W

Stroomverbruik (indien uit)

0,49 W

Stroomverbruik (in standby)

0,49 W

AC-ingangsspanning

220-240 V

AC-ingangsfrequentie

50 – 60 Hz

Breedte

598 mm

Diepte

450 mm

Hoogte (min)

65 cm

Hoogte (max)

114 cm

Gewicht

12,8 kg

Breedte verpakking

645 mm

Diepte verpakking

374 mm

Hoogte verpakking

576 mm

Gewicht verpakking

15,6 kg

Vetfilterrendement (GFE)

75,1 procent

Vloeistofdynamische efficiëntie (FDE)

23,8

merken

conditie

De ETNA AB661ZT is uitgevoerd in trendy matzwart inclusief matzwarte filters en heeft een slimline design. De matzwarte filters zien er niet alleen gaaf uit maar weerspiegelen ook minder dan normale vetfilters op de glanzende oppervlakken van inductiekookplaten en hoogglans werkbladen. Dat samen maakt deze 60 cm brede afzuigkap een subtiele blikvanger in je keuken. Maak een mooie combinatie met andere zwarte apparatuur en prachtige kookplaten van ETNA. Het blokmodel met slimline design met een hoogte van slechts 40 mm zorgt ervoor dat de afzuigkap niet te nadrukkelijk aanwezig is in de keuken. LED spots geven een warm wit licht; dit zorgt voor een gezellige sfeer én dat je goed kan zien wat je aan het bereiden bent.

Gebruiksgemak
Om het bedieningsgemak verder te vergroten is de afzuigkap voorzien van een elektronische bediening met verlichte bedieningsknoppen. Om de afzuiging op jouw kookwensen aan te passen kun je kiezen uit 4 snelheden inclusief een boostfunctie voor als er wat extra power nodig is. In de booststand heeft de afzuigkap een capaciteit van 680 m3/h waarmee zelfs grotere keukens weer fris ruiken.

Geschikt voor afvoer naar buiten en recirculatie
De afzuigkap is geschikt voor zowel een afvoer naar buiten als voor recirculatie. In recirculatie worden de kookdampen gefilterd met een koolstoffilter en vervolgens wordt de schone lucht weer de keuken in geblazen. Voor recirculeren bestel je het HF2012 longlife koolstoffilter er apart bij. Tot slot kun je ook nog kiezen voor het HF4001 PlasmaMade filter of HF4004 Plasma filter. Een Plasma filter zuivert de lucht middels een natuurlijke moleculaire reactie. Het zorgt ervoor dat geuren geneutraliseerd worden en de lucht wordt gefilterd en gereinigd. Een Plasma filter gaat langer mee in tegenstelling tot een koolstoffilter die met regelmaat vervangen moet worden en draagt ook nog eens bij aan een gezondere luchtkwaliteit.

Bekijk het energielabel.

Winkelwagen
Bel 055-3016266
Chat met ons
Plan uw route
Scroll naar boven