| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| kleur | |
| aantal-kookzones | |
| type-kookplaat | |
| plaatsing | |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glas |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 1 | Central linksachter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 1 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2300 W |
| Kookzone 1 boost | 3200 W |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 2 | Centraal rechtsachter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 2 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2300 W |
| Kookzone 2 boost | 3200 W |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 3 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 3 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2300 W |
| Kookzone 3 boost | 3200 W |
| Type brander/kookzone 4 | Groot |
| Kookzone 4 vorm | Rechthoekig |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2300 W |
| Kookzone 4 boost | 3200 W |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Frame type | Frameloos |
| Frame kleur | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's | 14 |
| Panherkenning | Ja |
| Hob²Hood-functie | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7350 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240/400 V |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Breedte | 770 mm |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Installatie compartiment breedte | 75 cm |
| Installatie compartiment diepte | 49 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Diepte | 510 mm |
Nieuw in doos
AEG IKB84431IB Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
AEG | Inductie | InbouwAEG IKB84431IB, Zwart, Ingebouwd, Inductiekookplaat zones, Glas, 4 zone(s), 4 zone(s)
Actie!
6% korting
€849,00 Oorspronkelijke prijs was: €849,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00.
AEG IKB84431IB, Zwart, Ingebouwd, Inductiekookplaat zones, Glas, 4 zone(s), 4 zone(s)
Betaal 3x €266,33 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 76648
AEG IKB84431IB. Kleur van het product: Zwart, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type kookplaat: Inductiekookplaat zones. Soort bediening: Touch, Controle positie: Boven voorzijde, Type timer: Digitaal. Aangesloten lading (elektrisch): 7350 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 / 400 V. Breedte: 770 mm, Diepte: 510 mm, Snoerlengte: 1,5 m
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Bertazzoni P885IC2G5NE kookplaat
€1.560,00Oorspronkelijke prijs was: €1.560,00.€1.099,00Huidige prijs is: €1.099,00. Bertazzoni | Energieklasse A | Inductie | 88.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG HI09571EV – Inductiekookplaat
Prijs op aanvraag Atag | Energieklasse A | Elektrisch | 84.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG IKB64401XB Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€529,00Oorspronkelijke prijs was: €529,00.€481,00Huidige prijs is: €481,00. AEG | Inductie | 57.60 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Grundig GIGL6234250NL Gaskookplaat
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Grundig | Energieklasse A | Gas | 60.00 cm breed | Half geïntegreerdToevoegen aan winkelwagen












