| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 45 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3000 W |
| Netto capaciteit oven | 45 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Stoom koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ovenkookmethode | Combi stoom |
| Bovenverwarming | Ja |
| Bovenverwarming + grill | Ja |
| Bovenverwarming + Grill + Ventilator | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 230 °C |
| Vermogen grill | 1900 W |
| Slow cooking | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Aantal automatische programma's | 172 |
| Soort reiniging | Stoom |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Front / Top front |
| Kleur handvat | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 19,8 cm (7.8") |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Deur temperatuur ( max) | 30 °C |
| Aantal rasters | 1 |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Geluidsniveau | 52 dB |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,89 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,59 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3000 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 79,7 |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Vermogen lamp | 40 W |
| AEG-technologieën (koken) | Kinderbeveiliging, Dough Proving Function, Food Sensor, Sous Vide, SousVide, SteamPro |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Gewicht | 33,3 kg |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 555 mm |
| Gewicht verpakking | 35 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Vleessonde inbegrepen | Ja |
| Demo-tutorialmodus | Ja |
Nieuw in doos
AEG Series 9000 TP9SK821B 45 l 3000 W Zwart
AEGAEG Series 9000 TP9SK821B, Middelmaat, Elektrische oven, 45 l, 3000 W, 45 l, Combi stoom
Actie!
20% korting
€1.679,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.679,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00.
AEG Series 9000 TP9SK821B, Middelmaat, Elektrische oven, 45 l, 3000 W, 45 l, Combi stoom
Betaal 3x €449,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 381291
AEG Series 9000 TP9SK821B. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 45 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,89 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,59 kWu. Soort lamp: Halogeen, Vermogen lamp: 40 W
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Inventum IOM6170RK oven 70 l 3000 W Zwart, Roestvrijstaal
€729,00Oorspronkelijke prijs was: €729,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00. InventumToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna CM450RVS Combimagnetron
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€716,00Huidige prijs is: €716,00. Etna | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG CX4692C oven 3400 W Zwart, Roestvrijstaal
Prijs op aanvraag Atag | Inbouw | ZwartToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IMC6132F magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
€619,00Oorspronkelijke prijs was: €619,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen


































