| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| aantal-ovens | |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Totaal vermogen van de oven | 3500 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Ovenkookmethode | Multitech |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Vermogen grill | 2300 W |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 16 |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Controle positie | Voorkant |
| Kleur handvat | Zwart |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Geluidsniveau | 48 dB |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | AEG Kitchen |
| Kerntemperatuurmeter | Ja |
| Type kerntemperatuurmeter | Bedraad |
| Kinderslot | Ja |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 1,09 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,52 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 3500 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 61,2 |
| Stroom | 16 A |
| Type stroomaansluiting | Stekker |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Type stekker | Type F |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Vermogen lamp | 40 W |
| AEG-technologieën (koken) | EXCite Touch Display, My AEG Kitchen App |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Hoogte | 594 mm |
| Gewicht | 35,5 kg |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Gewicht verpakking | 36,5 kg |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Demo-tutorialmodus | Ja |
Nieuw in doos
AEG Series 7000 TE7PB63ZAB 71 l 3500 W Zwart
AEGAEG Series 7000 TE7PB63ZAB, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3500 W, 71 l, Multitech
Actie!
30% korting
€999,00 Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
AEG Series 7000 TE7PB63ZAB, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3500 W, 71 l, Multitech
Betaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 371748
AEG Series 7000 TE7PB63ZAB. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal, Bedieningsapps ondersteund: AEG Kitchen. Energie-efficiëntieklasse: A++, Energieverbruik (conventioneel): 1,09 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,52 kWu. Soort lamp: Halogeen, Vermogen lamp: 40 W
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
BERTAZZONI F6011MODPTC Inbouw oven
€2.299,00Oorspronkelijke prijs was: €2.299,00.€2.180,00Huidige prijs is: €2.180,00. Bertazzoni | Inbouw | koper | 59.70 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Etna MO670TI Combi Magnetron
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€869,00Huidige prijs is: €869,00. Etna | Inbouw | Zwart | 60.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KSK792220M OVEN
€1.899,00 AEG | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IMC6132F magnetron Zwart, Roestvrijstaal Combinatiemagnetron Ingebouwd 32 l 1000 W
€619,00Oorspronkelijke prijs was: €619,00.€339,00Huidige prijs is: €339,00. Inventum | Inbouw | RVS | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen




















