| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 6 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Nettocapaciteit koelkast | 137 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Jaarlijks energieverbruik | 93 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 100 W |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 556 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 873 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 88 cm |
| Gewicht | 31,9 kg |
| Bruto gewicht | 33,1 kg |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
AEG TSK5O88EF koelkast Ingebouwd 137 l E Wit SHOWMODEL EWO39SR
AEGAEG TSK5O88EF, 137 l, SN-T, 34 dB, E, Wit
Actie!
€649,00 Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€569,00Huidige prijs is: €569,00.
AEG TSK5O88EF, 137 l, SN-T, 34 dB, E, Wit
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
12% kortingBetaal 3x €189,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378995
AEG TSK5O88EF. Nettocapaciteit koelkast: 137 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 34 dB. Type beeldscherm: LCD, Aantal planken koelkast: 3, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 93 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 31,9 kg. Kleur van het product: Wit
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Grundig GSMI24330N Koelkast
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00. Grundig | Wit | 55,00 cm hoog | Low-frost ( weinig ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LRB2AF88S koeler
€499,00Oorspronkelijke prijs was: €499,00.€369,00Huidige prijs is: €369,00. Electrolux | Inbouw | 88,00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG SKE818E1DC koeler
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€889,00Huidige prijs is: €889,00. AEG | Inbouw | 178,00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IKK1785S koeler
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00. Inventum | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen














