| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Soort materiaal (bovenkant) | Keramisch |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Sudderen |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 3700 W |
| Type brander/kookzone 3 | Regulier |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 3000 W |
| Type brander/kookzone 4 | Regulier |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 3000 W |
| Soort bediening | Touch |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 644 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| merken | |
| conditie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Diepte | 522 mm |
Nieuw in doos
ATAG HI6271M kookplaat Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
AtagATAG HI6271M, Zwart, Ingebouwd, Inductiekookplaat zones, Keramisch, 4 zone(s), 4 zone(s)
Prijs op aanvraag
ATAG HI6271M, Zwart, Ingebouwd, Inductiekookplaat zones, Keramisch, 4 zone(s), 4 zone(s)
Betaal in 3x met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 227667
ATAG HI6271M. Kleur van het product: Zwart, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type kookplaat: Inductiekookplaat zones. Soort bediening: Touch. AC-ingangsspanning: 230 V, AC-ingangsfrequentie: 50 Hz. Breedte: 644 mm, Diepte: 522 mm, Hoogte: 43 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
AEG IKB84431FB Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€738,60Huidige prijs is: €738,60. AEG | Inductie | 80.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum VKI6010ZWA kookplaat Zwart Aanrecht Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
€399,00Oorspronkelijke prijs was: €399,00.€369,00Huidige prijs is: €369,00. Inventum | Inductie | 59.00 cm breed | VrijstaandToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG IKE95454XB Zwart Ingebouwd Inductiekookplaat zones 5 zone(s)
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€929,00Huidige prijs is: €929,00. AEG | Inductie | 90.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen -
Outlet
AEG HKP95510FB Zwart, Roestvrijstaal Ingebouwd Inductiekookplaat zones 6 zone(s) DHZ1092
€1.600,00Oorspronkelijke prijs was: €1.600,00.€1.149,00Huidige prijs is: €1.149,00. AEG | Inductie | 90.00 cm breed | InbouwToevoegen aan winkelwagen







