| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Geschikt voor | Binnen |
| Aantal platen | 20 |
| Aantal couverts | 1 couverts |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Espresso kopjes capaciteit | 80 kopjes |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Aantal functies | 5 |
| Warmhoud functie | Ja |
| Bereik thermostaat | 30 – 80 °C |
| Timer | Ja |
| Tijdsduur (min) | 0,5 uur |
| Timerduur (maximum) | 6 uur |
| Vermogensverbruik (max) | 810 W |
| Breedte | 556 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 596 x 425 x 135 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
Nieuw in doos
ATAG WD1774M warmhoudladen & kasten 1 couverts 810 W zwart
| AtagWarmhoudlade Pearl Grey, 810 W, 515 x 90 x 450 mm
Actie!
€999,00 Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
Warmhoudlade Pearl Grey, 810 W, 515 x 90 x 450 mm
Beschikbaarheid: Op voorraad
30% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €50,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 371158
De multifunctionele warmhoudlade is te gebruiken voor het verwarmen van borden zodat bereide maaltijden altijd op een voorverwarmd bord kunnen worden geserveerd. Daarnaast is de warmhoudlade uitermate geschikt voor slow cooking of ontdooien. De lades sluiten qua front mooi aan op het framedesign van de ovens en magnetrons uit ons assortiment waardoor er een gesloten geheel ontstaat.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
ATAG WD1692D warmhoudladen & kasten 810 W Grafiet
Prijs op aanvraag | AtagToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KBD4Z Warmhoudlade
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€469,00Huidige prijs is: €469,00. | ElectroluxToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG WD1611D warmhoudladen & kasten 810 W Roestvrijstaal
Prijs op aanvraag | AtagToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
ATAG WD1674M warmhoudladen & kasten 810 W Zwart
Prijs op aanvraag | AtagToevoegen aan winkelwagen









