| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Ingebouwde water verzachter | Nee |
| Instelbare waterontharder | Nee |
| Lengte afvoerslang | 1,3 m |
| Slang diameter | 1,6 cm |
| Watertoevoer | Koud |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Bovenste korf rek(ken) aantal | 3 |
| Maximum schotel afmeting (bovenste mand) | 18,5 cm |
| Onderste korf | Vouwbaar |
| Maximum schotel afmeting (laagste mand) | 29,5 cm |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Verwijderbare bestekmand | Ja |
| Extra besteklade | Ja |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Vast |
| Zelfbalancerende scharnier | Ja |
| Deurpaneel inbegrepen | Ja |
| Aantal couverts | 16 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, AquaFlex, Quick&Shine, Delicate 40°C, Mini, Voorwassen |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 228 min |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Droogsysteem | Actieve ventilatie |
| Droogprestaties | B |
| Aantal temperatuurinstellingen | 5 |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 30 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Countdown timer | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Functie SelfDry | Ja |
| Aantal sproeizones | 3 |
| Minimale waterdruk | 300 kPa |
| Maximale waterdruk | 1000 kPa |
| Functie Fast+ | Ja |
| Functie wasmiddeltablet | Ja |
| Type motor | Borstelloos |
| Automatische deuropening | Ja |
| Multitab optie | Ja |
| Instelbare spoeldosering | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 10 cm |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Hose extender compatible | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 66 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,664 kWu |
| Netbelasting | 2100 W |
| Aansluitwaarde (max) | 2100 W |
| Verwarmingsvermogen | 1800 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 13 A |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 42,8 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Hoogte onder werkblad | 82 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 82 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 82 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 92 cm |
| Aangepast paneel gewicht (min) | 3 kg |
| Aangepast paneel gewicht (max) | 9 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | Fast+, HygieneIntense, SelfDry, SteamGloss®, DeepWash, AquaFlex®, CornerIntense |
| Breedte verpakking | 644 mm |
| Diepte verpakking | 661 mm |
| Hoogte verpakking | 859 mm |
| Gewicht verpakking | 44,2 kg |
| Professional installation required | Ja |
| Spare part retention | 7 jaar |
| Benodigd gereedschap | Standaard gereedschapskist |
| Goederencode | 84221100 |
| Geëxpandeerd polystyreen (EPS) verpakkingsgewicht | 660 g |
| Metal packaging weight | 12 g |
| Paper packaging weight | 700 g |
| Plastic packaging weight | 205 g |
| Wood packaging weight | 450 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84221100 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 84221100 |
| Greep bovenste korf | Ja |
| Adjustable upper basket cup racks | Ja |
| Lower basket folding tines | 4 |
| Eco-programma duur | 240 min |
| Feet extension (min) | 0 mm |
| DeepWash function | Ja |
| Hygiene Intense function | Ja |
| SteamGloss function | Ja |
| Meubeldeur vereist | Ja |
| Furniture door weight range | 3 – 9 kg |
| Wasklasse | A |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko BDIN38650C Volledig ingebouwd 16 couverts DHZ3563
BekoBeko BDIN38650C, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Touch, LED, 1,3 m, 1,6 cm
Actie!
€599,00 Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€489,00Huidige prijs is: €489,00.
Beko BDIN38650C, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Touch, LED, 1,3 m, 1,6 cm
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
18% kortingBetaal 3x €163,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 367040
Beko BDIN38650C. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Soort bediening: Touch. Aantal couverts: 16 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Voetenverstelling: 10 cm. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 66 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 818 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Electrolux EEG48300L vaatwasser
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Electrolux | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DSN28420X vaatwasser Semi-ingebouwd 14 couverts E
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Beko | Half geïntegreerd | Wit | 81.80 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG FSB53927Z Vaatwasser
€649,00Oorspronkelijke prijs was: €649,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00. AEG | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Electrolux EES47300IX Vaatwasser
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Electrolux | Half geïntegreerd | RVS | 82.00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen
























