| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal mandjes | 2 mand(en) |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Aantal couverts | 16 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Afwasprogramma's | Auto, Eco 50°C, Intensive 70°C, Quick&Shine, Delicate 40°C, Mini |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 240 min |
| Droogprestaties | B |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Nee |
| Functie SelfDry | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Half-geladen | Nee |
| Automatische lastherkenning | Nee |
| Aantal sproeizones | 3 |
| Functie wasmiddeltablet | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Doseringsassistent | Nee |
| Zelf reinigende filter | Nee |
| Kinderslot | Ja |
| Vloerindicatielampje | Nee |
| Gebruiksklaar-indicatielampje | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 66 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,664 kWu |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden) | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 37,9 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 52,5 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | Fast+, HygieneIntense, SelfDry, SteamGloss®, SaveWater, CornerIntense |
| Breedte verpakking | 644 mm |
| Diepte verpakking | 661 mm |
| Hoogte verpakking | 889 mm |
| Gewicht verpakking | 54,7 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| merken | |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Outlet
Beko bPRO 500 BDFN36653XC Vrijstaand 16 couverts DHZ3558
BekoBeko bPRO 500 BDFN36653XC, Vrijstaand, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, LED, 2 mand(en)
Actie!
€559,00 Oorspronkelijke prijs was: €559,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00.
Beko bPRO 500 BDFN36653XC, Vrijstaand, Volledige grootte (60 cm), Roestvrijstaal, Knoppen, LED, 2 mand(en)
Uitverkocht
20% kortingBetaal 3x €149,67 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 367012
Beko bPRO 500 BDFN36653XC. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 16 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 66 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 850 mm. Beko-technologieën (afwas): Fast+, HygieneIntense, SelfDry, SteamGloss®, SaveWater, CornerIntense
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Electrolux KEMB9310L Vaatwasser
€879,00Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€779,00Huidige prijs is: €779,00. Electrolux | Inbouw | 82.00 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IVW6008A Vaatwasser
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 82.00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux EEQ47210L Vaatwasser
€679,00Oorspronkelijke prijs was: €679,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko DSN28420X vaatwasser Semi-ingebouwd 14 couverts E
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. Beko | Half geïntegreerd | Wit | 81.80 cm hoog | Aparte besteklade boveninToevoegen aan winkelwagen


























