| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Deur type | Gehard glas |
| Velgkleur | Zwart |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Nominale capaciteit | 7 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 72 dB |
| Geluidsniveau (wassen) | 52 dB |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Eco, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Jeans/denim, Snel, Centrifuge, Sport |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 207 min |
| Bluetooth | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Beko-technologieën (kledingzorg) | DrumClean, Fast+, HomeWhiz, StainExpert, SteamCure |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energieverbruik per 100 cycli | 69 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,69 kWu |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Gewicht | 67 kg |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 560 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |
Outlet
Beko WTV7740A1 wasmachine Voorbelading 7 kg 1400 RPM Zwart EWO0807255
BekoBeko WTV7740A1, Voorbelading, 7 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, D
Actie!
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€499,00Huidige prijs is: €499,00.
Beko WTV7740A1, Voorbelading, 7 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, D
Uitverkocht
29% kortingBetaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 336643
Beko WTV7740A1. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Geluidsniveau (wassen): 52 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 600 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 840 mm. Energie-efficiëntieklasse: D
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Logic W 4086 C.S/2 wasmachine Voorbelading 8 kg 1600 RPM B Roestvrijstaal
€1.499,00 AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4114C.W/3 wasmachine Voorbelading 11 kg 1400 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096R.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen
















