| conditie | |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Aantal couverts | 9 couverts |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Voorwassen |
| Temperatuur (max) | 60 °C |
| Duur cyclus | 220 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Glasbescherming | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Beladingssensor | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,5 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 70 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus (gedeeltelijke belasting) | 0,771 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 40,3 kg |
Nieuw in verpakking
Bosch Serie 4 SPS4HKW53E vaatwasser Vrijstaand 9 couverts E
BoschBosch Serie 4 SPS4HKW53E, Vrijstaand, Slimline (45 cm), Wit, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
Actie!
24% korting
€699,00 Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00.
Bosch Serie 4 SPS4HKW53E, Vrijstaand, Slimline (45 cm), Wit, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
Betaal 3x €176,33 met
(0% rente)
Ontvang €35,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 260354
Bosch Serie 4 SPS4HKW53E. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productafmeting: Slimline (45 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 9 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 45 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 8,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 70 kWu. Breedte: 450 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 845 mm
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
AEG FSE63637P Vaatwasser
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€749,00Huidige prijs is: €749,00. AEG | Inbouw | Wit | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux EEQ47210L Vaatwasser
€679,00Oorspronkelijke prijs was: €679,00.€579,00Huidige prijs is: €579,00. Electrolux | Inbouw | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko DSN15420X vaatwasser Semi-ingebouwd 14 couverts E
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€529,00Huidige prijs is: €529,00. Beko | Half geïntegreerd | RVS | 81.80 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Inventum IVW6008A Vaatwasser
€599,00Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€449,00Huidige prijs is: €449,00. Inventum | Inbouw | Wit | 82.00 cm hoog | Bestekmand in onderkorfToevoegen aan winkelwagen
















