| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Kleur van het product | Wit |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurstijl | Ondoorzichtige deur |
| Deurkleur | Wit |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Ingebouwde condensafvoer | Ja |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Condensatie-efficiëntieklasse | C |
| Droogprogramma's | 40min, Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Lingerie, Mix, Sport, Droogtijd instelbaar, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 205 min |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Vochtsensor | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zelfreinigend | Nee |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Startvertraging | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Pluisfilter | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per 100 cycli | 138 kWu |
| Energie consumptie | 1,38 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Bosch-technologieën (kledingzorg) | AntiVibration Design, autoDry, EasyClean |
| Diepte | 613 mm |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 48,3 kg |
| Diepte met deur gesloten | 65,4 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Diepte verpakking | 675 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Certificaten van naleving | VDE, CE |
| Land van herkomst | Europa |
Bosch Serie 4 WTH8300CNL wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg Wit
€879,00 Oorspronkelijke prijs was: €879,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00.
Warmtepompdroger, 8 kg, Wit, E, 138 kWh, 63 dB(B) re 1 pW, 842x598x613 mm
Beschikbaarheid: Op voorraad
26% kortingBetaal 3x €216,33 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Efficiënt drogen, eenvoudig reinigen.
Het reinigen van het filter van je droger kan een vervelend klusje zijn. Met ons Easy Clean-filter hebben we het zo eenvoudig mogelijk gemaakt. Het foam aan de voorkant van de warmtewisselaar vangt effectief pluizen op en voorkomt verstopping. Om te reinigen hoef je alleen maar het foam te verwijderen, af te spoelen en terug te plaatsen. Zo geniet je van perfect gedroogde kleding met minimale inspanning. Ons systeem is grondig getest tijdens onze levensduurtests om gebruiksgemak te garanderen, zodat je kunt vertrouwen op effectieve prestaties met minder gedoe.
Detecteert automatisch wanneer je was droog is.
Laad tot tien kilogram wasgoed in je droger of was-droogcombinatie en Auto Dry maakt je wasgoed precies zo droog als jij wilt: droog genoeg om te kunnen strijken of extra droog en klaar om op te vouwen. De sensoren meten continu de temperatuur en vochtigheid om je wasgoed te beschermen tegen hoge temperaturen en overmatig drogen. Perfect droog, elke keer weer.
Wasdroger met het milieuvriendelijkste koelmiddel (R290)
Onze nieuwe serie warmtepompdrogers beschikt over een nieuw, milieuvriendelijker koelmiddel R290. Dit is wereldwijd het meest ecologische, natuurlijke koelmiddel verkrijgbaar.
SuperKort 40′
Snel drogen in 40 minuten, geschikt voor een kleine hoeveelheid wasgoed van synthetisch materiaal en dunne stoffen.
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in verpakking
Samsung DV90T8240SH wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg Wit
€1.049,00Oorspronkelijke prijs was: €1.049,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Beko B5T68247W2 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€899,00Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic T408HD.W wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
€1.399,00Oorspronkelijke prijs was: €1.399,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Samsung DV90T7240BH wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Wit
€1.099,00Oorspronkelijke prijs was: €1.099,00.€909,00Huidige prijs is: €909,00. SamsungToevoegen aan winkelwagen
Recent bekeken producten
-
Outlet
Beko BM3T39232CW wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg Wit EWOJER
€529,00Oorspronkelijke prijs was: €529,00.€459,00Huidige prijs is: €459,00. Toevoegen aan winkelwagen
































