| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
|---|---|
| merken | |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1351 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 69 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Hand/wol, Synthetische |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Cyclustijd (max) | 218 min |
| Effectiviteit van spoelen | 5 g/kg |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Restvochtpercentage | 51,4 procent |
| Maximale wastemperatuur | 38 °C |
| Kinderslot | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,15 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 51,4 |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 846 mm |
| Gewicht | 76 kg |
| Diepte met deur gesloten | 63,6 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 107,3 cm |
Outlet
Bosch Serie 6 WGG244140 wasmachine Voorbelading 9 kg 1351 RPM Wit DHZ4581
BoschBosch Serie 6 WGG244140, Voorbelading, 9 kg, B, 69 dB, 1351 RPM, A
Actie!
€899,00 Oorspronkelijke prijs was: €899,00.€699,00Huidige prijs is: €699,00.
Bosch Serie 6 WGG244140, Voorbelading, 9 kg, B, 69 dB, 1351 RPM, A
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
22% kortingBetaal 3x €233,00 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 380582
Bosch Serie 6 WGG244140. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 69 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1351 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 846 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Asko Classic W2084C.W/3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM A Wit
€999,00Oorspronkelijke prijs was: €999,00.€799,00Huidige prijs is: €799,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Beko B3T6823M2 Warmtepompdroger
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€679,00Huidige prijs is: €679,00. BekoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096P.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG LR8LEIPZIG WASMACHINE VOORLADER 9KG
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. AEGToevoegen aan winkelwagen

















