| merken | |
|---|---|
| conditie | |
| Type product | Vrijstaand fornuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch, Knoppen |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleurnaam | Matte Black |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Materiaal van het handvat | Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Controle positie | Voorkant |
| Bedieningspaneel materiaal | Roestvrijstaal |
| Indrukbare knoppen | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Cijfers weergeven | 4 cijfers |
| Inwendige coating | Emaille |
| Opslag compartiment | Ja |
| Positie opbergcompartiment | Bodem |
| Deurmateriaal opbergcompartiment | Metaal |
| Type opbergcompartiment | Wegzakkende compartimentdeur |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Wokbrander | Nee |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1500 W |
| Kookzone 1 boost | 2000 W |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1500 W |
| Kookzone 2 boost | 2000 W |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 3 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1500 W |
| Kookzone 3 boost | 2000 W |
| Diameter brander/kookzone 3 | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Type brander/kookzone 4 | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1500 W |
| Kookzone 4 boost | 2000 W |
| Diameter brander/kookzone 4 | 180 mm |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Aantal flexibele kookzones | 2 zone(s) |
| Flexibele kookzone type | Smeg MultiZone |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Boost functie | Ja |
| Panherkenning | Ja |
| Aantal kookzones met boostfunctie | 4 |
| Bridge functie | Ja |
| Geïntegreerd spatscherm | Nee |
| Kookplaat aan-indicator | Ja |
| Verstelbare warmteinstellingen | Ja |
| Aantal gelijktijdig te gebruiken kookzones | 4 |
| Aantal gelijktijdig gebruikte pannen/potten | 4 |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Grootte oven | Middelmaat |
| aantal-ovens | |
| Voedingsbron oven | Electrisch |
| Netto capaciteit oven | 70 l |
| Grill | Ja |
| Ontdooifunctie | Nee |
| Ovenpositie | Bodem |
| Brutocapaciteit oven | 79 l |
| Oven vermogen | 3000 W |
| Type grill | Variabele snelheid van grill |
| Vermogen grill | 2700 W |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Dubbele grill | Ja |
| Grill met ventilator | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Halve grill | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 260 °C |
| Binnenmaten oven (b x d x h) | 460 x 425 x 360 mm |
| Interne coating oven | Emaille |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Softclose-systeem | Nee |
| Materiaal ovendeur | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Verwijderbare oven deur | Ja |
| Koeldeur | Ja |
| Uitneembaar deurglas | Ja |
| Kijkglas | Ja |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Plankmateriaal | Metaal |
| Verwijderbare plankgeleiders | Ja |
| Telescopische planken | Ja |
| Verwijderbare planken | Ja |
| Geleidertype | Draadslede |
| Aantal ovenroosters | 1 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Programmeerbare oven | Nee |
| Aantal functies | 9 |
| Soort oven | Conventioneel, Ventilator, Statisch |
| Snelle hitte | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Bovenverwarming + grill | Ja |
| Bovenverwarming + Grill + Ventilator | Ja |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Boven, onder, ventilator + convectie (turbo-modus) | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming & ventilator | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Convectie kracht | 2000 W |
| Koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Gesloten deur grillen | Ja |
| Open deur grillen | Nee |
| Vermogen onderverwarming | 1200 W |
| Vermogen bovenverwarming | 1000 W |
| Statisch koken | Ja |
| Ovenroosterstoppers | Ja |
| Kookplaattimer | Ja |
| Oventimer | Ja |
| Timertype van kookplaat | Digitaal |
| Type oventimer | Digitaal |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Timer touchcontrol | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 7 cm |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Indicatie van minimale pandiameter | Ja |
| Indicator voor geselecteerde kookzone | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,99 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,8 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 10000 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240/380 – 415 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 95,2 |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Geen stekker |
| Automatisch uitschakelen kookplaat | Ja |
| Automatische uitschakeling oven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Stroom | 44 A |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Wokring | Nee |
| Grillplaat | Nee |
| Ovenrooster | Ja |
| Tapblad | Ja |
| Plintpaneel | Nee |
| Inclusief netsnoer | Nee |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Telescoopgeleiding inbegrepen | Ja |
| Kerntemperatuurmeter | Ja |
| Type kerntemperatuurmeter | Bedraad |
| Glazen ovenpan inbegrepen | Nee |
| Draaispit inbegrepen | Nee |
| Vleessonde inbegrepen | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| Bakblik 1 diepte | 2 cm |
| Bakblik 2 diepte | 4 cm |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 2110781 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Hoogte (min) | 85 cm |
| Gewicht | 57,5 kg |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 675 mm |
| Hoogte verpakking | 860 mm |
| Gewicht verpakking | 64,4 kg |
| Geëxpandeerd polystyreen (EPS) verpakkingsgewicht | 917 g |
| Paper packaging weight | 3,67 kg |
| Plastic packaging weight | 493 g |
| Wood packaging weight | 1,78 kg |
| Douane productcode (TARIC) | 85166010 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 851660 |
| Intrastatcode | 85166010 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 54 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 108 stuk(s) |
| Land van herkomst | Italië |
| Chemische belasting (Zweden) | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden) |
Smeg Symphony C6IPMBM2 fornuis Vrijstaand fornuis Electrisch Inductiekookplaat zones Zwart
Smeg€1.799,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.529,00Huidige prijs is: €1.529,00.
Smeg Symphony C6IPMBM2, Vrijstaand fornuis, Zwart, Touch, Knoppen, Matte Black, Roestvrijstaal, Roestvrijstaal
Betaal 3x €509,67 met
(0% rente)
Ontvang €30,- korting bij afhalen
Smeg Symphony C6IPMBM2. Type product: Vrijstaand fornuis, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch, Knoppen. Type kookplaat: Inductiekookplaat zones, Aantal branders/kookzones: 4 zone(s), Soort materiaal (bovenkant): Glaskeramiek. Grootte oven: Middelmaat, Voedingsbron oven: Electrisch, Netto capaciteit oven: 70 l. Timertype van kookplaat: Digitaal, Type oventimer: Digitaal, In hoogte verstelbaar: 7 cm. Energie-efficiëntieklasse: A, Energieverbruik (conventioneel): 0,99 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,8 kWu
Bekijk het energielabel.
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Stoves Sterling S1000 DF DeLuxe Range-fornuis Gaskookplaat Zwart, Roestvrijstaal A
€3.250,00Oorspronkelijke prijs was: €3.250,00.€2.399,00Huidige prijs is: €2.399,00. Stoves | Gas | 100.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Belling Farmhouse 90EI Fornuis Zwart
€3.050,00Oorspronkelijke prijs was: €3.050,00.€1.899,00Huidige prijs is: €1.899,00. Belling | Inductie | 89.60 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in verpakking
Falcon Classic 110 fornuis
Prijs op aanvraag Falcon | Inductie | 110.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Belling Farmhouse 110EI Fornuis
€3.650,00Oorspronkelijke prijs was: €3.650,00.€2.179,00Huidige prijs is: €2.179,00. Belling | Inductie | 110.00 cm breedToevoegen aan winkelwagen
























