| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Type product | Grill-magnetron |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Aantal vermogenniveau's | 8 |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Draaitafel | Ja |
| Afmeting draaiplateau | 27 cm |
| Type beeldscherm | LED |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Netbelasting | 1400 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 388 mm |
| conditie | |
| merken | |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Diepte | 377 mm |
Nieuw in doos
Electrolux LMSD253TM Aanrecht Grill-magnetron 900 W Zwart, Roestvrijstaal
ElectroluxElectrolux LMSD253TM, Aanrecht, Grill-magnetron, 900 W, Touch, Zwart, Roestvrijstaal, 1000 W
€429,00
Electrolux LMSD253TM, Aanrecht, Grill-magnetron, 900 W, Touch, Zwart, Roestvrijstaal, 1000 W
Betaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 213394
Electrolux LMSD253TM. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Grill-magnetron, Magnetronvermogen: 900 W. Netbelasting: 1400 W, AC-ingangsspanning: 230 V. Breedte: 595 mm, Diepte: 377 mm, Hoogte: 388 mm
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
BERTAZZONI F457PROMWTX Combimagnetron
€1.670,00Oorspronkelijke prijs was: €1.670,00.€1.399,00Huidige prijs is: €1.399,00. Bertazzoni | Inbouw | RVS | 45.50 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG KSK798280M Oven
€1.499,00Oorspronkelijke prijs was: €1.499,00.€1.199,00Huidige prijs is: €1.199,00. AEG | Inbouw | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux LMS4253TMW Ingebouwd Combinatiemagnetron 900 W Wit
€449,00 ElectroluxToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Electrolux KMFD264TEX magnetron
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€519,00Huidige prijs is: €519,00. Electrolux | Inbouw | Zwart | 45.00 cm hoogToevoegen aan winkelwagen

















