| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Totale nettocapaciteit | 218 l |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 180 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Boven |
| Nettocapaciteit vriezer | 38 l |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 20 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| IJsblokjes-lade | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Jaarlijks energieverbruik | 222 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1441 mm |
| Gewicht | 40,5 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 144,6 cm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
| conditie | |
| merken |
Nieuw in doos
AEG SDB614F1AS combi-koelkast Ingebouwd 218 l Wit
AEGAEG SDB614F1AS, 218 l, Ingebouwd, F, 35 dB, SN-T, 3 kg/24u
€499,00
AEG SDB614F1AS, 218 l, Ingebouwd, F, 35 dB, SN-T, 3 kg/24u
Betaal 3x €166,33 met
(0% rente)
Ontvang €20,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 378813
AEG SDB614F1AS. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 218 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 180 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 38 l, Vriescapaciteit: 3 kg/24u. Snoerlengte: 2,4 m
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
Liebherr SICNd 5153 Prime koel-vriescombinatie Ingebouwd 254 l D Wit
€2.349,00 Liebherr | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen -
Outlet
Liebherr CNsda 5723 Plus Vrijstaand 371 l Zilver DHZ4410
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.299,00Huidige prijs is: €1.299,00. LiebherrToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
SCHNEIDER CONSUMER SCDD208VHAW koel-vriescombinatie Vrijstaand 211 l Roze
€699,00 SchneiderToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Inventum IKV1786D Koel-vries combinatie
€799,00Oorspronkelijke prijs was: €799,00.€649,00Huidige prijs is: €649,00. Inventum | Inbouw | 178,00 cm hoog | No-frost ( niet ontdooien )Toevoegen aan winkelwagen














