| merken | |
|---|---|
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
| hoogte-in-cm | |
| breedte-in-cm | |
| diepte-in-cm |
Outlet
HISENSE WASMACHINE WFQP9014EVM DHZ1194
Hisense
Actie!
€629,00 Oorspronkelijke prijs was: €629,00.€429,00Huidige prijs is: €429,00.
Uitverkocht
32% kortingBetaal 3x €143,00 met
(0% rente)
Ontvang €40,- korting bij afhalen
Persoonlijk contact
Gratis oude apparaat retour
Altijd garantie
Klantwaardering
Betalen in termijnen
Laagste prijsgarantie
Productnummer: 318762
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud | 54 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Aantal wasprogramma’s | 15 |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 75 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma’s | Katoen, Eco, Hygiëne/anti-allergie, Mix, Voorwassen, Snel, Spoelen & centrifugeren, Stoom, Synthetische, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 216 min |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 42 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,65 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 58 kg |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 575 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Gewicht verpakking | 65 kg |
| Reparatie-index | 7.6 |
| merken | Hisense |
| conditie | Outlet ( Verpakkingsschade / Krasje of deukje of 14 dagen retour ) |
Gerelateerde producten
-
Nieuw in doos
LG F4WV310S3E wasmachine Voorbelading 10,5 kg 1360 RPM B Wit
€699,00Oorspronkelijke prijs was: €699,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00. LGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
AEG LR8LEIPZIG WASMACHINE VOORLADER 9KG
€1.039,00Oorspronkelijke prijs was: €1.039,00.€849,00Huidige prijs is: €849,00. AEGToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096R.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.799,00Oorspronkelijke prijs was: €1.799,00.€1.599,00Huidige prijs is: €1.599,00. AskoToevoegen aan winkelwagen -
Nieuw in doos
Asko Logic W4096P.W/3 wasmachine Voorbelading 9 kg 1600 RPM A Wit
€1.599,00Oorspronkelijke prijs was: €1.599,00.€1.349,00Huidige prijs is: €1.349,00. AskoToevoegen aan winkelwagen







